+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan
1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SEQUENT 24 SISTEM FIYAT FARKI SEBEBI

MERHABA SAYIN ADMIN. SABAH SORUMA TATMIN EDICI BIR CEVAP ALAMADIM.GARANTI ILE ILGILI SORUYA.ZATEN HYUNDAIDE TAKTIRMA GIBI FIR DUŞUNCEM YOK. BEN AFYON BAYINIZ ANFI OTODAN ABDULLAH BEYLE GORUŞTUM.AMA NEDENSE BENI UMURSAMIYOR, FIYAT ICIN 1000 EURODA ISRAR EDIYOR.AMA SIZ SITENIZDE BENIM ARACIMA UYGUN KITIN 1.650YTL OLDUGUNU BELIRTMIŞSINIZ VE BU FIYAT 02/06/2006 TARIHINE KADAR GECERLI.BUNU ABDULLAH BEYE SOYLEDIM AYIN 22 SINDE. VE BENI SIZINLE GORUŞUP BILGILENDIRECEGINI SOYLEDI AMA AYIN 26SI OLDU HALA CEVAP YOK.BAZI BAYILERINIZ NEDEN BOYLE AYMAZ TAVIRLAR SERGILIYORLAR ANLAYAMIYORUM. EGER MUŞTERI MEMNUNIYETINIZDEN KASTINIZ BU GIBI DAVRANIŞLARSA DAHA IŞIN BAŞINDAN HAYAL KIRIKLIGINA UGRADIGIMI BELIRTEYIM.10 GUN ONCE KAYSERI YAVUZ OTO BRC SEQUENT 24 MARKA  CIHAZI MONTAJ DAHIL 1.450YTLYE TAKIYORDU.BU FIYAT FARKLARI NEDEN?BEN 2,000 YTL VERIP ANFI OTODA BU IŞI YAPTIRMAK ISTEMIYORUM.ILGILENIRSENIZ SEVINIRIM..HATTA 3 GUN ONCE DONANIM FORUM SITESINDE LPG ILE ILGILI BIR KOŞEDE ARKADAŞIN BIRINI SIZE SITENIZDE VERDIGINIZ FIYATLAR GECERLI MI DIYE SORDUGUNDA SERT BIR CEVAPLA EVET DEDINIZ VE SONRA OZUR DILEDINIZ.UMARIM BU OLAYLA BENDE KARŞI KARŞIYA KALMAM.
    IYIGUNLER

selam;
    Arkadaslarimizin ve musterilerimizin  son 10 gunde doviz, LPG tanklari, mikser, bakir boru vs... girdilerdeki artislardan haberleri olmasi dusunulemez.
    1000 Euro bu isin hakkidir.
    saygilar

sayin isar otomotoiv calisani, euro 1.650 ytl iken izmir gayem otogaz 1.500 ytl ye takiyordu. ben karasiz oldugum icin o donemde taktirmadim.simdi bu adamlar haklarini kazanamadilar mi sorarim size? 150 ytl zarara mi girdiler? stok denen birsey vardir.stok alinan fiyata satilir.tabi bu Turkiyede gecerli degil gorundugu gibi?o zaman 2a web sitesindeki biilgiler yaniltici.biraz objektif olunuz lutfen.orada farkli burada farkli fiyat demogojisini bir yere birakalim! tek fiyat web sitesinde gorulen olmalidir.

Alinti:

MERHABA SAYIN ADMIN. SABAH SORUMA TATMIN EDICI BIR CEVAP ALAMADIM.GARANTI ILE ILGILI SORUYA.ZATEN HYUNDAIDE TAKTIRMA GIBI FIR DUSUNCEM YOK. BEN AFYON BAYINIZ ANFI OTODAN ABDULLAH BEYLE GORUSTUM.AMA NEDENSE BENI UMURSAMIYOR, FIYAT ICIN 1000 EURODA ISRAR EDIYOR.AMA SIZ SITENIZDE BENIM ARACIMA UYGUN KITIN 1.650YTL OLDUGUNU BELIRTMISSINIZ VE BU FIYAT 02/06/2006 TARIHINE KADAR GECERLI.BUNU ABDULLAH BEYE SOYLEDIM AYIN 22 SINDE. VE BENI SIZINLE GORUSUP BILGILENDIRECEGINI SOYLEDI AMA AYIN 26SI OLDU HALA CEVAP YOK.BAZI BAYILERINIZ NEDEN BOYLE AYMAZ TAVIRLAR SERGILIYORLAR ANLAYAMIYORUM. EGER MUSTERI MEMNUNIYETINIZDEN KASTINIZ BU GIBI DAVRANISLARSA DAHA ISIN BASINDAN HAYAL KIRIKLIGINA UGRADIGIMI BELIRTEYIM.10 GUN ONCE KAYSERI YAVUZ OTO BRC SEQUENT 24 MARKA  CIHAZI MONTAJ DAHIL 1.450YTLYE TAKIYORDU.BU FIYAT FARKLARI NEDEN?BEN 2,000 YTL VERIP ANFI OTODA BU ISI YAPTIRMAK ISTEMIYORUM.ILGILENIRSENIZ SEVINIRIM..HATTA 3 GUN ONCE DONANIM FORUM SITESINDE LPG ILE ILGILI BIR KOSEDE ARKADASIN BIRINI SIZE SITENIZDE VERDIGINIZ FIYATLAR GECERLI MI DIYE SORDUGUNDA SERT BIR CEVAPLA EVET DEDINIZ VE SONRA OZUR DILEDINIZ.UMARIM BU OLAYLA BENDE KARSI KARSIYA KALMAM.
    IYIGUNLER

eacker arkadasim siz arabaniza Tartarini sistem taktirmistiniz bildigim kadariyla (basgaza.comdaki forumda gormustum sanki) 
    Ne oldu sistemi sokturdunuz mu?

Su anda tavsiye edilen son tuketici fiyatimiz KDV dahil 1.650,-YTL dir.
    Daha once bu fiyat 1.500,-YTL idi.
    Sizin ve diger arkadaslarimizin yazdiklariyla ben isleri iyice karistirdim.
    Kayseri de takilacakmis, Gayem otogaz-Izmir fiyat vermis, Afyon bayimizle fiyat gorusulmus?
    Devamli seyahat halinde misiniz?
    Tartarini taktirip sonra sokturdunuz mu?
    Su anda neredesiniz?
    Montaji nerede yaptiracaksiniz.

sayin admin. ben afyonda ikamet ediyorum. diger illerdeki fiyatlari arkadaslarim araciligiyla takip ediyorum. evet aracima tartarini sirali sistem taktirdim ve randiman alamadim. ilk gunden beri calismada ve benzinde problem cikardi.surekli check lambam yandi.neyse konu bu degil. Abdullah bey bana fiyat verecegini soyledi ama hala bana bildirmedi. ve 1000 euro diye israr etti.simdi siz 1650 ytl diyorsunuz.. ben ucuncu kez mi gideyim  abdullah beyin yanina fiyat istemek icin. iletisime gecerseniz sevinirim.ben yine gidecem ama bu sefer 1650ytl desin lutfen... ve bende bir an once taktirayim.  

SAYIN ADMIN BEN ANFI OTOGAZDA MONTAJ IŞINI GERCEKLEŞTIRMEK ISTIYORUM. BU YUZDEN ABDULLAH BEYLE BU HAFTA PAZARTESI GUNU GORUŞTUM. BENIM TELEFONUMU ISTEDI VE UCRETIN 1000 EURO OLDUGUNU SOYLEDI. BENDE 2A-LPGNIN SITESINDE BENIM ARACIMA UYGUN KITIN FIYATI 1.650YTL DEDIM. ORADA OYLE YAZABILIR DEDI VE ESKI TARIHLI FIYATTIR DEDI. BENDE BU FIYATLARIN HAZIRAN AYININ 2 SINE KADAR GECERLI OLDUGUNU SOYLEDIM. BU CEVAPTAN SONRA BANA NUMARANIZI VERIN BEN ISTANBUL ILE GORUŞUP SIZI ARAYACAGIM DEDI VE BEN BAYIDEN AYRILDIM. HALA CEVAP YOK VE SIZDE 1.650 YTL DEDINIZ. ŞIMDI RAHATIM. BEN TEKRAR GITTIGIMDE FARKLI BIR FIYAT VERIRSE ABDULLAH BEY NE YAPMALIYIM? ILGINIZ ICIN TEŞEKKUR EDERIM.

GUNAYDIN. ARACIM HYUNDAI GETZ 1.3 12V  63KW (85BG) 2005 MODELDIR. CHECK LAMBAM ZENGIN KARIŞIM SEBEBIYLE 2 KEZ YANDI. AMA BENI KITI SOKTURMEYE ITEN SABAH CALIŞMALARINDA ARACIN STOP ETMESI GAZ PEDALINA SONUNA KADAR BASMAMA RAGMEN BENZIN YEMEMESI GIBI PROBLEMLERDI. COZUM YOKTU SUREKLI LAPTOPA BAGLAYIP AYAR YAPILIYORDU AMA SONUC YINE HUSRAN OLDU. ANCAK KITI SOKTURDUKTEN SONRA ARACIMA YETKILI SERVISTE CHECH UP YAPTIRDIM VE COK ŞUKUR ENJEKSIYON, ATEŞLEME VE EGSOZ DONANIMINDA BIR PROBLEM OLMADIGI ORTAYA CIKTI. ZATEN BUNU ABDULLAH BEYLE GORUŞTUM ARACIM TEMIZ DEDIM. ODA HAYHAY OZAMAN YAPALIM DEDI AMA IŞTE OYLE DEMEKLE KALDI! BU ARADA TARTARINI DE YOL AYARI YAPILMADI SADECE ROLANTIDE AYAR YAPILMIŞTI. GENCI BEYIN YAZILARINDA SIZIN SERVISLERINIZIN YOL AYARI YAPTIGI YAZIYOR. LUTFEN BU KONUYLADA ILGILENIN CUNKU YOL AYARI OLMAZSA CHECK LAMBASININ YANMA RISKI YUKSEK OLYORMUŞ. VE BEN BUNUN BIR DAHA BAŞIMA GELMESINI ISTEMIYORUM. ARACIMI LPG ILE HUZURLU BIR ŞEKILDE KULLANMAK ISTIYORUM. ILGINIZ ICIN TEŞEKKURLER.BENI LUTFEN EN YAKIN ZAMANDA BILGILENDIRIN.

LUTFEN SAYIN ADMIN CEVABINIZI BEKLIYORUM...

SEQUENT-24 sistemimizde TARTARINI de yasadiginiz sorunlari kesinlikle yasamazsiniz. Cunku bizim sistemlerimizde, gercek LPG enjektorleri kullanilir. Bkz. HANGI MARKA TAKTIRMALIYIM.
    Pazartesi bayimizle gorusup sizi bilgilendirecegiz.
    Iyi gunler.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler