+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Focus Sport trend yardim pls

Focus Sport trend yardim pls

merhabalar aracimi yeni aldim.. aracimda brc sequent 24 war anlayamadigim bir sorun war..
    yani motor soguk ken ve lpg de giderken bazen teklio ama sonra bir anda ucuo arac hizlanior.. bunun nedeni nedir? enjector ler yeteri kadar gaz yollayamiyor mu ? lpg nin filtresini yeni deistirdim deistirmemde ki amac onceki filtreye guvenmemem malum daha yeni aldim araci.. .. sequent 24 focus sport trend e uygun degil mi ? bu arada aracim 2000 motor..

Cevap: Focus Sport trend yardim pls

Alıntı voltaj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar aracimi yeni aldim.. aracimda brc sequent 24 war anlayamadigim bir sorun war..
    yani motor soguk ken ve lpg de giderken bazen teklio ama sonra bir anda ucuo arac hizlanior.. bunun nedeni nedir? enjector ler yeteri kadar gaz yollayamiyor mu ? lpg nin filtresini yeni deistirdim deistirmemde ki amac onceki filtreye guvenmemem malum daha yeni aldim araci.. .. sequent 24 focus sport trend e uygun degil mi ? bu arada aracim 2000 motor..
    Size en yakın BRC yetkili servise gidin ve aracınızın ince ayarlarını kontrol ettirin. Ayrıca BRC sistemi her araca uyar.

Cevap: Focus Sport trend yardim pls

sayın BRC müşterimiz 2000 motor ford focusa seguent 24 gayet uyumlu aracın benzinde bir sorunu varmı yoksa bir BRC 2A yetkili servisimize gidin size mutlaka yardımcı olunacaktır bu arada ben DENİZLİ BRC yetkili servisiyim DENİZLİ veya yakınlarda iseniz yardımcı olalım iyi günler dileriz

+ Konu Cevaplama Paneli