+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: e200 Lpg

Question e200 Lpg

Mehabalar.94 model e200 aracım var yakıt tüketimim 100 km de 8 lt.Lpg dönüşümü yaptırma konusunda kararsızım.Aracı alalı 8 ay oldu ve bu sürede 10 000 km yi geçtim.Lpg de sorun yaşarmıyım.Aracımın ateşleme donanımı ve diğer aksamları mükemmel çalışıyor.Zaten 8 lt yakması da bunu gösteriyor.Değerleri görüşleriniz için teşekkür ederim

Cevap: e200 Lpg

Alıntı e_200 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehabalar.94 model e200 aracım var yakıt tüketimim 100 km de 8 lt.Lpg dönüşümü yaptırma konusunda kararsızım.Aracı alalı 8 ay oldu ve bu sürede 10 000 km yi geçtim.Lpg de sorun yaşarmıyım.Aracımın ateşleme donanımı ve diğer aksamları mükemmel çalışıyor.Zaten 8 lt yakması da bunu gösteriyor.Değerleri görüşleriniz için teşekkür ederim
    SAYIN E_200;

Mercedes E-200 aracınıza sayısız lpg dönüşümü yapılmıştır.Aracınıza uygun olan sistemimiz BRC MY-07 dir.Sizin de belirttiğiniz gibi aracınızın şehirler arası mesafede 8lt/100 km yakıt tüketimi bu aracın oldukça bakımlı olduğunu gösteriyor.Düzgün bir montaj hassas bir kalibrasyondan sonra bir sorun yaşamassınız.Ayrıca 8 ayda 10.000 km yi geçiyorsanız geç kalmayın.Sizi 2A Bayilerine bekliyoruz.şimdiden lpg ile güzel günler dileriz.

Özençler 2A Çorum Otogaz

Cevap: e200 Lpg

SAYIN E 200.ARACINIZ OLDUKÇA İYİ DURUMDA. SIRALI SİSTEME UYUMLU BİR ARAÇ.SEMİ SEQUENTAL OLAN ENJEKSİYON SİSTEMİ DE BRC SEQ.24 MY-07 İLE HARİKA ÇALIŞIYOR.ÜSTELİK YENİ ÇIKAN PROGRAMLA DAHA DA İYİ ÇALIŞACAK.İSTANBULDA İSENİZ 05322120473 NO LU TELEFONDAN DAHA AYRINTILI BİGİ ALABİLİRSİNİZ.MERCEDESÇİ GÜRSEL USTA....

Sonunda BRC -MY07 ye karar verdim ve GÜRSEL Bey e burdan teşekkür ediyorum.Montaj ve işçilik mükemmel.280 km yi 40 ytl lik LPG ile gitmek ayrı bir mükemmellik üstelik performans kaybı olmadan.LPG de iken Araç rolantide çalışırken küçük bir titreme var ancak ilk 1000 km de bu tür sorunların normal olduğunu tam verimi 1000 km sonunda alacağımızı söyledi gürsel bey.İlerleyen zamanlarda paylaşımlarımı aktaracağım.Teşekkürler

+ Konu Cevaplama Paneli