+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan
1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: FSI motorlar'a lpg ne durumda?

FSI motorlar'a lpg ne durumda?

Merhaba.

FSI motorlara LPG montajı ne duruma acaba?

Cevap: FSI motorlar'a lpg ne durumda?

AUDI' ler için motor kodunu ve ECU bilgilerine ihtiyaç var. VW ile aynı motor ve ECU kullanılıyorsa dönüşüm mümkün.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

İlginiz için teşekkürler.

Peki tamamen verimli hale geldi mi??

Çünkü FSI bir VW düşünüyorum (daha doğrusu donanımlıları genelde FSI oluyor) o yüzden emin olmak istiyorum LPG konusunda.

Birde tüketim ne durumda? Hatırladığım kadarı ile rölanti ve bazı devir aralıklarında benzinle çalışıyordu,yanlış mıyım?

FSI MOTORLARA MONTAJLARIMIZ BAŞARILI BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR.GERÇİ ŞU ANA KADAR SADECE İKİ ADET PASSAT VE BİR ADET TOURAN ARAÇLARA TAKILDI İSE DE TALEP OLDUKÇA DEVAM EDECEĞİZ.BU MOTORLAR GÜNÜMÜZ TEKNOLOJİSİ İLE ÜRETİLEN SON DERECE VERİMLİ VE BAŞARILI MOTORLARDIR.ŞİMDİLİK SADECE VOLKSWAGEN,TOYOTA,MITSUBISHI VE ALFA ROMEO MARKALARI BU MOTORLARI ÜRETİYOR VE NE YAZIK Kİ BİZ SADECE VOLKSWAGEN VE ALFA ROMEO ARAÇLARA DÖNÜŞÜM YAPABİLİYORUZ.İNŞALLAH BRC DİĞER MARKALARIN DA YAZILIMLARINI TAMAMLAR VE BU ARAÇLARA DA DÖNÜŞÜM YAPARIZ.ŞU ANA KADAR VOLKSWAGEN PASSAT 2000cc DÖNÜŞÜM YAPTIĞIMIZ ARACIMIZ 10000km Yİ GEÇTİ VE 0.22 İLE 0.25 YKR/KM ARASINDA LPG TÜKETİYOR.YANİ %35 İLE %40 CİVARINDA BİR TASARRUF SAĞLIYOR.BENZİNİ 0.40 YKR/KM TÜKETİYOR.BU MOTORLARI BİZ NE KADAR DA EKONOMİK MOTORLAR OLARAK BİLİYORSAK DA BENZİN TÜKETİMLERİ BİRAZ FAZLA.BUNUN YANINDA İSE PERFORMANSLARI BİR HAYLİ YÜKSEK BU SEBEBLE BİZ BU ARAÇLARI TAVSİYE EDİYORUZ VE DİLEYEN ARKADAŞLARIMIZA SON DERECE GARANTİLİ VE GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE LPG DÖNÜŞÜMÜNÜ YAPABİLİRİZ.İTALYA DA BU ARAÇLARA YAPILAN DÖNÜŞÜMLER 150000km Yİ GEÇMİŞ DURUMDA VE EN UFAK BİR ŞİKAYET YOK.TÜRKİYE DE MAALESEF ÖZELLİKLE VOLKSWAGEN YETKİLİ SERVİSLERDE FSI Lİ ARAÇLARA LPG DÖNÜŞÜMÜNÜ TAVSİYE ETMİYORLAR ÇÜNKÜ BİZE TÜRKİYE YE İTHAL EDİLEN ARAÇLAR HER HALDE BAŞKA BİR VOLKSWAGEN FABRİKASINDAN GELİYOR VE İTALYANLAR DA BUNU BİLMİYOR.KUSURA BAKMAYIN BİRAZ ABARTTIK HER HALDE AMA İŞİN ŞEKLİ BU SİZ BRC YE GÜVENİN VE BU SON DERECE YÜKSEK TEKNOLOJİYİ KULLANMAKTAN KORKMAYIN.TEMİZ ÇEVRE VE EKONOMİK YAKIT.İNŞALLAH SLOGANIMIZ BU OLUR.GÜRSEL USTA.....

Cevabınız için teşekkürler..

Peki benzin tüketimi ne durumda??

Yine 2A'da "bazı devir aralıklarında" ve "rölanti" de benzine geçtiğini okumuştum.

LPG bazında 0.22-0.25 civarında yakabilir ama bahsettiğim durumlarda benzin de kullanıyorsa iş biraz değişir diye düşünüyorum.

Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim.

Zaten yıllardır BRC kullanıyorum,o konuda bir sıkıntım yok.

FSI bir Passat düşündüğüm için,tam emin olmak istiyorum sistem hakkında.

Tekrar teşekkürler...

Bugünkü fiyatlarla %30-35 tasarruf var.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Teşekkürler.

O zaman gönül rahatlığı ile FSI bir VW alabiliriz...

Peki motor kodu falan demiştiniz sanırım, takılması kaç gün sürüyor peki sistemin?Hani dışarıdan parça bekleme gibi bir durum var sanırım?

SDI kitler siparişe göre getiriliyor. 15 gün sürer. Montaj 1 günde biter.

KAYBETMEK YOK

ARACIN MOTOR CODU İLE ECU CODUNU BİZİM GÖRMEMİZDE FAYDA VAR.MOTOR CODU RUHSATTAN DA GÖRÜLÜYOR AMA ECU YU MUTLAKA SÖKÜP ÜZERİNDEN OKUMAMIZ GEREKİYOR.GÜRSEL USTA...

CARİZMA GDİ LPG

ARKADASLAR CARİZMA GDİ lere lpg ne alemde bilgisi olan varsa yardım lutfen

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler