+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ÇORLU SERVİSİ

ÇORLU SERVİSİ

Sayın Yetkili;

2005 hyundai accent 1.3 aracımna lpg taktırmak istiyorum. BRC taktırmaya karar verdim. Ancak hangi serviste taktırmam gerektiğine karar veremedim. Çorlu daki Aksoy otomotiv e taktırmak istiyorum ancak daha önce taktıran arkadaşlarım hep istanbul da takırdı. Sizin öneriniz nedir?

Saygılarımla;

ben bugün brc marka taktırdım ve i.rnetten yetkili servisi arastır ve ona göre taktır...sonra cok ugrasırsın..

tüm bayi arkadaşlar gerekli eğitimden sürekli geçiyor gözünüz arkada kalmasın yanlız korsana denk gelmemeye dikkat edin taktırmak isdediğiniz yerin 2a bayisi olduğundan emin olun iyi günler

Cevap: ÇORLU SERVİSİ

Alıntı STETNER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın Yetkili;

2005 hyundai accent 1.3 aracımna lpg taktırmak istiyorum. BRC taktırmaya karar verdim. Ancak hangi serviste taktırmam gerektiğine karar veremedim. Çorlu daki Aksoy otomotiv e taktırmak istiyorum ancak daha önce taktıran arkadaşlarım hep istanbul da takırdı. Sizin öneriniz nedir?

Saygılarımla;

lpg taktırdınız mı? bende Edirne'deyim. lpg taktırıcam ama bana da çorlu mete aksoy'u önerdiler. fakat çorlu daki aksoy oto ile ilgili hiçbir bilgim yok. yardımcı olursanız sevinirim

İlgili firma yetkili servisimiz olup sorunsuz montaj yaptırabilirsiniz.İyi çalışmalar

BRC
    KAYBETMEK YOK..

Ben takılan sistemden, yapılan işçilikten ve müşteri memnuniyeti anlayışı açısından çok memnunum. Kesinlikle olumsuz bir durumla karşılaşmadım. Ayrıca Mete AKSOY 'a da burdan teşekkürlerimi sunarım. Gönül rahatlığı ile taktırabilirsiniz.

+ Konu Cevaplama Paneli