+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: düşüncelerinizi bekliyorum

Red face düşüncelerinizi bekliyorum

arkadaşlar mrh aracıma brc beyin taktırmak istiyorum çünkü aldesa çok fazla yakıyor 55ytl(yani fulldepo)gazaldım şehir içi 190km yaptım ustam aldesa bu arçlara uyum sağlamıyor tam gazı yakamıyor çiğ gaz atıyor eksozdan kaç kere ayar yaptırdım olmadı beyini brc takarsak bu sorunlar halledilir dedi ama emin değilim forumda böyle sorun yaşayan varmı yardımlarınızı bekliyorum fikri olan söylesin palio 1,4 el bu arada zavolli de var diyorlar oda italyanmış ikisi arasıda hangisi yada gerçekten düzelirmi

teşekklür ederim
    bekliyorum

Thumbs up düşüncem.

iyi günler açık ve net bir şekilde belirtmişsin güzel, bence sen ustanı değiştir.ben yıllardan beri aldesa kullanıyorum.araçına iyi bir ayar yaptır.şehir içi 250-300 kuruş yakması normal.daha aşağıya düşürmek istiyorsan.kısa mesafelerde araç kullanma derim.

Cevap: düşüncem.

Alıntı şahin99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi günler açık ve net bir şekilde belirtmişsin güzel, bence sen ustanı değiştir.ben yıllardan beri aldesa kullanıyorum.araçına iyi bir ayar yaptır.şehir içi 250-300 kuruş yakması normal.daha aşağıya düşürmek istiyorsan.kısa mesafelerde araç kullanma derim.

Şehir içi 250-300 Ykr normal mi !

+ Konu Cevaplama Paneli