+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: !!! LPG TKTIRACAKLAR MUTLAKA OKUSUN !!!

Talking !!! LPG TAKTIRACAKLAR MUTLAKA OKUSUN !!!

nissan note 1.4 tekna

--------------------------------------------------------------------------------

nissan note (1.4 16 v tekna) marka arabama 2 ay önce KME marka lpg taktırdım ancak özellikle kış aylarının yaklaşması ile birlikte sabahları (benzinde çalışır iken bir sorun yok) lpg ye geçince stop ediyo bu durum 4 - 5 defa tekrar ettikten sonra lpgye geçiyo ve düşük devir de biraz çalıştıktan sonra düzeliyor. bir türlü bu problem çözülemedi bende takılan lpg sistemini söktürmeye karar verdim. (henüz ruhsata işletmemiştim)

Ancak lpg nin tasarrufunada alıştım bu arada tabi.

şimdi 2A da brc taktırsam nasıl olur bu problemleri tekrar yaşarmıyım?

2A YA BU SORU YÖNELTTİM VE OLUMLU YANIT ALDIM...

EVET ŞİMDİ BU SORUYA KENDİM YANIT VERİYORUM
    GEÇEN HAFTA KAYSERİ YAVUZLAR OTOGAZ DA (2A) ARACIMA BRC LPG DÖNÜŞÜMÜ YAPTIRDIM TABİ DAHA ÖNCEKİ KÖTÜ TECRÜBELERİME DAYANARAK BİRAZ TEREDDÜT VARDI. ANCAK ARABAMI BİR HAFTADIR KULLANIYORUM VE İNANIN GAZ ALMAYA GİTMESEM LPG Lİ OLDUĞUNU UNUTACAĞIM. AYNI ARACA DAHA ÖNCE ATİKER VE KME TAKTIRDIM VE İLK GÜNDEN İTİBAREN HİÇ AMA HİÇ VERİM ALAMADIM YUKARIDADA BELİRTTİĞİM GİBİ 4 AY BURNUMDAN GELDİ. EN SONUNDA ARABA ARIZA YAPTI SERVİSE ÇEKTİM. SERVİSTEKİ YETKİLİLERİN DEDİĞİ ŞUYDU: ARABANIN KENDİ BEYNİNE, LPG BEYNİNDEN (ECU) YANLIŞ SİNYALLER GİTMESİ YÜZÜNDEN NEREDEYSE ARABANIN BEYNİ KULLANILMAZ HALE GELECEKMİŞ. ( BU ARADA ARBANIN ECU SU 4000 YTL) TABİ 500 YTLLİK BİR MASRAFLA YIRTTIK ALLAHTAN. HEMEN KME SİSTEMİ İADE ETTİM (350 YTL ZARARLA) VE YAVUZLAR OTOGAZ DA BRC SEQUENT 24 TAKTIRDIM.

DEDİĞİM GİBİ 1000 YTL ZARAR ETTİK AMA DOĞRUYU BULDUK. BAŞTA YAVUZLAR OTO USTALARI VOLKAN VE BAYRAM USTA OLMAK ÜZERE EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM.
    YAKINDA ARABAMIN MONTAJ RESİMLERİNİDE YAYINLAYACAĞIM...

merhaba arabama lpg taktıracam ama kafamda bir sürü soru işareti var.resimleri mail adresime gönderebilirmisiniz.mfbt16@mynet.com bulundugum yerdeki servis kafama yatmadı kayseri yakın orayada gidebilirim.şimdiden teşekkürler.

BRC 'ye güvenin

YAVUZ OTOGAZ olarak sizi memnun edebildiysek ne mutlu bize.Asıl biz teşekkür ederiz.Emeklerimizin karşılığını görmek güzel.Hayırlı günlerde kullanmanız dileğiyle .

YAVUZ OTOGAZ-KAYSERİ MEHMET KAPLAN (MAKİNA MÜH.)
    (0352- 331 31 78 )

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler