+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hangi versiyonu taktırmam lazım?

Hangi versiyonu taktırmam lazım?

Selamlar. Ben 2000 Focus 2000cc Sport Trend aracıma BRC sıralı sistem LPG taktırmak istiyorum. Fakat ben 2000cc 130hp aracımın kalkış ve motor performansından çok memnunum. LPG taktırdıktan sonra aynı performansı almak istiyorum. Acaba son çıkan hangi versiyonu taktırmam lazım.?
    Bir de Kw olayı hangi aralıklarda olması gerekir? 60 < 100 mü, 100 < 120 mi?

Bilgilendiriseniz sevinirim.

Cevap: Hangi versiyonu taktırmam lazım?

En fazla %5 performans kaybınız olur. Bu kaybı siz hissetmezsiniz.
    Kitimiz 140 KW' a kadar olan araçlar için tek tip olmuştur. Aracınıza SEQUENT-24 MY 07 modeli takılacak.
    Ürünlerimize gösterdiğin ilgiye teşekkürler.
    İyi günler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

iyi günler ben vw bora 1.6 comfort aracıma lpg sistemi yaptrmayı dusunuyorum ve simdiye kadarki arastrmalarım brc den yana pozitif hangi modelini taktırmam gerekir ve fiyat aralığını öğrenebilirmiiyim?

Alıntı imhoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi günler ben vw bora 1.6 comfort aracıma lpg sistemi yaptrmayı dusunuyorum ve simdiye kadarki arastrmalarım brc den yana pozitif hangi modelini taktırmam gerekir ve fiyat aralığını öğrenebilirmiiyim?
    Aracınıza SEQUENT-24 MY 07 modeli takılacak ödeme kunusu sizin dorultunuzda vadeli yada vadesiz bu konuyu taktıracağınız servis daha detaylı bılgı verır
    :PDT_95:

MERCEDES E200 KOMPRESSÖR 186 BEYGİR aracıma lpg taktırmak istiyorum.hangi modeli taktırmalıyım.fiyatı nedir.sorun yaşarmıyım.teşekkürler

Aracınıza MY-07 montajı yapılacak montajda Genyus Max ve Sarı enjektör kullanılacak daha geniş bilgiyi yetkili bayilerimizden alabilirsiniz.İyi çalışmalar

Alıntı ALPAY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MERCEDES E200 KOMPRESSÖR 186 BEYGİR aracıma lpg taktırmak istiyorum.hangi modeli taktırmalıyım.fiyatı nedir.sorun yaşarmıyım.teşekkürler
    sayın alpay ;

Yılda lpg ile 60.000 km yapan mercedes e200 kompressor e sahip müşterilerimiz var.aracınıza uygun yegane sistem BRC MY-07 dir.herhangi bir sorun yaşamazsınız .aklınıza takılan soru işaretleri varsa size montajını yaptığımız e200 kompressor sahıplerının numarasını pm den gönderebiliriz. şimididen lpg li güzel günler dileriz.

Özençler 2A Çorum Otogaz

araç kompressör olduğu için turbo kit takılması gerektiği söyleniyor.turbo kit elinizde var mı.veya anlattığınız şeyler turbo kitin içeriğimi dir?cevap verirseniz sevinirim.saygılarımla

aracım 98 model gof 3 sportlıne 2 senedır brc sıralı sıstem kullanmaktayım bır ara guncelleme yapıldı tahmınım my 07 yapıldı acaba aracıma bu en son cıkan sürüm yuklenmelımı yuklenebılırmı?

+ Konu Cevaplama Paneli