+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fusion a brc uygun değil diyorlar yardımcı olabilirmisiniz

Fusion a brc uygun değil diyorlar yardımcı olabilirmisiniz

iyi günler ford fusion aracıma brc nin uygun olmadığını sölediler bilgi verirseniz sevinirim

Tam tersi aracınıza en uygun ve teknolojik uyumluluk gösterecek tek kit markası BRC' dir.
    Ülkemizde otomotiv firmalarının 65 marka içinde sadece BRC' yi tercih etmesi bir tesadüf değildir.
    İtalya' da FORD ile OEM anlaşmalar yapıldı ve FORD garantisinde BRC kitlerle LPG-CNG dönüşümü başladı. Yakında bunu ülkemize taşıyacağız.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

teşekkür ediyorum yanıtınız için bende brc düşünüyordum ama gittiğim bir servis kafamda soru işareti oluşturdu daha önce bir fusiona brc taktıklarını ama sonucun iyi olmadığını beyni değiştirdiklerini sölediler ama yinede cevabınız için teşekkür ederim

slm ben fusıon aracıma brc kiti montajını yaptırıdım şimdılık menmunum henuz yani takıldı. 3 gun oldu. ılerde dah adetaylı bılgı verırım. yetkili servislere montaj yaptırmanı tavsiye ederim.

Cool

Alıntı selo_5050 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür ediyorum yanıtınız için bende brc düşünüyordum ama gittiğim bir servis kafamda soru işareti oluşturdu daha önce bir fusiona brc taktıklarını ama sonucun iyi olmadığını beyni değiştirdiklerini sölediler ama yinede cevabınız için teşekkür ederim
    arkadaşım anladığım kadarıyla brc yetkili servise değilde korsana her markayı takan bir servise sormuşun başının ağırmaması için git brc yetkili servise montajı yaptır 2a garantisi içine gir TÜRKİYENİN hangi iline gidersen git servis hizmeti garanti kapsamında titizlikle alırsın.benden söylemesi
    :PDT_95:

Tamamen acemi korsan
    eğer 2a bayiisi olsaydı birilerinden yardım alırdı ve başarırdı

sayın selao 5050 bulunduğunuz şehır neresi.? fusıon araç sabı olduğunuzy yazmışlsınzı ama şehır belırtmemışsınız. brc uyumu ford araçlar için.

Cevap: Fusion a brc uygun değil diyorlar yardımcı olabilirmisiniz

slm selo 5050 arkadaşım 27..02 2008 tarıhınde fussıon aracınıza sıralı lpg sistemi taktırcağınızı ama uygun olmadığını söyluyorlar demişsınız. n eoldu merak ettim. ben niğde de ateşoğullarında brc sıralı sitemini fussıon aracım a taktırdım . şu an çok menmunum . gerek yakıt gherekse performans açısınından . sanırım birbirimize yakın bölgelerdeyız. merak eetiğim için bu mesaji size yazıyorum. daha oncede yazdım ama cevap vermedınız. umarım admin aracılığıyl da mesajımı alır ve bana dönersiniz. selamlar hayırlı işler dilerim ümit51/niğde

arkadaşım ilgin içn teşekkür ederim ama beni o konuda biraz ürküttüler bende başka bir marka sistem yaptırdım

hayırlı olsun başka ne diyelim siz gercekten korsan bir bayiye gittiniz herhalde sizi fena korkutmuşlar . fakat brc kalitesi tartışılmaz

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler