+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: renault 11 flash s 1994 model

renault 11 flash s 1994 model

iyi günler diyerek konuya gireceğim.benım sorum şu yaklasık 6 ay once aldıgım otomobilime gaz ayarı yaptırmak için götürdüğüm ustadan sonra aracım kıs sartlarında sabah ve geceleri calısmadı tekrar oto mu başka bi lpg ciye götürdüm ve gaz ayarı yaptırdım ondan sonra çalışmasında sorun olmadı fakat bu seferde aracım asırı derecede cok yakmaya basladı tekrar ustaya götürdügümde gaz ayarı yaptı fakat aracım düşük devirlerde ozelllıkle devir saatı 15 ila 20 arasında iken ve özelliklede 2 vites olmak uzere tekleme yaptı buji ve kablolarını değiştirdim fakat yinede bu sorun çözüme kavusmadı azda olsa aracda devir saatı 15-ila 20 arasında irkilme yapıyo ve buda benı cok rahatsız ediyo aracımn bakımlı dır lpg markasıda brc dir.bide ozellıkle rampa yukarı aracın cekici bayagı farkediyor düşme var cekişinde en son 4 gün önce tavsiye uzerıne gittigim usta bana lpg nın beynının karburatöre uzak oldugunu bi lpg ciye gidip beynın karburatore yaklastırtmamı soledı boyle bişey olabilirmi bana cevap verırsenız sevınırım

Aşağıda linkleri verilen konuları inceleyin. Faydalı olacaktır.

http://www.2a-lpg.com/forum/aracim-c...nlere-t73.html

http://www.2a-lpg.com/forum/otogaz-k...lavuz-t51.html

KAYBETMEK YOK

Cevap: renault 11 flash s 1994 model

merhaba ben 2 hafta once brc taktırdım arabam reno 9 fairway.ben hiç mutlu degılım taktırdıktan sonra arabam cok kesıldı ve agırlastı.ayrıca gazla cok zor calısıyor 2.vıtesle yokus cıkamıyorum bır keresınde 1.vıtesle takıldı benzıne gectım oyle cıktım.taktırdıgım yerde 2 yada 3 depo kullanın ayar yapalım dedıler fakat suan hıc memnun degılım bır kac forum okudum boyle arka arkaya sorunlar mı cıkaracak??

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler