+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sayın 2a mühendislik yetkililieri

sayın 2a mühendislik yetkililieri

ben ankaranın kızılcahamam ilçesinden sizlere bi soru yöneltecegim.benım aracımda lpg de bı sorun var ne kadar ustaya götürdüysem hepsi de kendi kafasına gore bı gaz ayarı yapıyo ben son olarak sizlerin bilgilerine guvenerek size 2soru yoneltecegim 1,sorum soyle 2a mühendisliğin ankarada yetkili bayii yada distribütörü varmıdır ben bugun ankarada mocan oto gazı ve yaldızlar oto gaz bayilerini duydum bunar acaba 2a mühendisliğe mi ait siz hangisini tercih etmemi önerirsiniz??
    2,sorum ise lpgnın beynınden karburatöre giden hortumun uzunlugu maxımum ne kadar olmalıdır benım beyınden karburatore giden hortum yaklasık 80 cm felan acaba bıraz uzun mu kızaltmamın arabaya cekiş acısından ve yakıt acısından yararı olurmu

Her ikiside yetkili servisimizdir.
    Regülatörden çıkan hortumun uzunluğundan ziyade, ayar vidasının karbüratöre yakın olması daha önemlidir.
    İyi günler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

ilginizden ötürü ilk önce tesekkur ederım sayın yetkili.bakalım önümüzdeki hafta içi ankaradakı yetkilili bayinize ugrayıp sorunu halletmeye calısacagım inşallah üstesinden gelirler.bu aradaa ayar düğmesi karbüratörden cok regülatöre daha yakın ve zannedersem benim sorunum bundan kaynaklanıyor

Sayın Çarşı 1903,
    Aracınızla ilgili problemleri görmek, gerekenleri yapmak üzere sizi servisimize, uygun olduğunuz zaman bekliyoruz.
    Saygılarımızla

Alıntı carşı 1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben ankaranın kızılcahamam ilçesinden sizlere bi soru yöneltecegim.benım aracımda lpg de bı sorun var ne kadar ustaya götürdüysem hepsi de kendi kafasına gore bı gaz ayarı yapıyo ben son olarak sizlerin bilgilerine guvenerek size 2soru yoneltecegim 1,sorum soyle 2a mühendisliğin ankarada yetkili bayii yada distribütörü varmıdır ben bugun ankarada mocan oto gazı ve yaldızlar oto gaz bayilerini duydum bunar acaba 2a mühendisliğe mi ait siz hangisini tercih etmemi önerirsiniz??
    2,sorum ise lpgnın beynınden karburatöre giden hortumun uzunlugu maxımum ne kadar olmalıdır benım beyınden karburatore giden hortum yaklasık 80 cm felan acaba bıraz uzun mu kızaltmamın arabaya cekiş acısından ve yakıt acısından yararı olurmu

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

sayın mocan otogaz yetkilileri göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı tesekkur ler.dun zaten sizleri aramıstım ve telefonda da aynen boyle ilgi ve alakalı davranmıstınız en yakın sürede allah kısmet ederse gelecegım (bı ıkı gune kadar)görüşmek dileğiyle hayırlı işler.SAYGILARIMLA AHMET

sayın mocan oto gaz yetkilisi sizden isim alabilirmiyim tanızmak maksadıyla ahmet ben bu arada

Ben CAN MOCAN efendim, memnun oldum . her zaman bekleriz

Alıntı carşı 1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın mocan otogaz yetkilileri göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı tesekkur ler.dun zaten sizleri aramıstım ve telefonda da aynen boyle ilgi ve alakalı davranmıstınız en yakın sürede allah kısmet ederse gelecegım (bı ıkı gune kadar)görüşmek dileğiyle hayırlı işler.SAYGILARIMLA AHMET

sayın mocan oto gaz yetkilisi sizden isim alabilirmiyim tanızmak maksadıyla ahmet ben bu arada

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler