+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: pejo 206 xt lpg de titreme acill yardım

pejo 206 xt lpg de titreme acill yardım

2000 model 1.6 xt pejo 206 aracımda brc kiti var ancak lpg de iken araç rolantide titreme yapıyor ama benzinlideyken yapmıyor bujileri değiştirdik sorun giderilemedi rolanti ayarı 1000 devrin biraz altında acaba ne yapmalım yardım ederseniz servise götürdüm lpg de sorun var dediler..lpg ustasına titremenin bir zararı olurmu dediğimde olmaz böyle kullan dediler ama titreme rahatsız ediyor acil yardım teşekkürler..

Motor kodu TU5JP(NFZ) 90HP olanlar Yarı sıralı
    Motor kodu TU5J4(NFU) 109 HP olanlar Sıralı yakıt besleme sistemine sahiptir.
    Aracınız yarı sıralıysa program hatası olabilir.

Montajı nerede ve hangi serviste yaptırdınız?
    Nereden yazıyorsunuz?
    Aracınızdaki BRC' nin hangi modeli (FAST-SEQ.24-MY07)
    Size ulaşabileceğimiz bir telefon numarasıyla bize özelden yazablirsiniz.
    İyi günler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Cevap: pejo 206 xt lpg de titreme acill yardım

99 model 206 xr aracımda brc kiti var. bir süredir aracım gazda iken rolantide ve düşük vitesdeyken hareket halinde aracım titriyor ve sarsılıyor. aracın performansı da oldukça düştü. benzinde kullanabiliyorum ancak. pejo servisine gösterdim, ateşleme sistemini kontrol ettiler. konuyla ilgili bir şey bulamadılar.

ilk fırsatta aracı montojı yapan servise göstericem. bu probleme servis çözüm üretebilir mi?

Montajcınıza müracat etmeniz faydalı olur.İyi çalışmalar

Alıntı sdk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    99 model 206 xr aracımda brc kiti var. bir süredir aracım gazda iken rolantide ve düşük vitesdeyken hareket halinde aracım titriyor ve sarsılıyor. aracın performansı da oldukça düştü. benzinde kullanabiliyorum ancak. pejo servisine gösterdim, ateşleme sistemini kontrol ettiler. konuyla ilgili bir şey bulamadılar.

ilk fırsatta aracı montojı yapan servise göstericem. bu probleme servis çözüm üretebilir mi?
    Yakıt filtrenizi periodik bakımlarda değiştiriyormusunuz.
    LPG enjektörlerini Kontrol ettirin. Kirlilik söz konusu,

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler