+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Plug drive programı

Plug drive programı

Merhabalar,ben yeni plug drive programı hakkında bilgi almak istiyorum.Sequent 24 lere yüklenebilir mi?Eski programlardaki kalibrasyon ve ince ayar plug drivede yapılmıyor mu?İnce ayarın iyi yapılmaması yüzünden motor lambası yanma ihtimalini azaltıyor mu?Bu programda kalibrasyonun kalktığını sadece benzin ecusu sinyallerini işleyerek otomatik gaz miktarını belirlediğini duydum doğrumudur? Teşekkür eder,iyi çalışmalar dilerim.

Sadece MY 07 modellerine uygulanabiliyor. Hassas ve otomatik bir kalibrasyon ayarı yapma imkanı veriyor. SEQUENT-24' te aynı sonucu alabilmek için ince ayarların çok hassas yapılması, mümkünse EOBD cihazı kullanılarak LFT-SFT değerlerini, sonda sinyali dönüşlerini ve 4 gaz analiz cihazı sonuçlarını dikkate alarak gerekli düzeltmelerin yapılması gerekiyor.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Daha garantisi bitmeyen Sequent24 kitimizin eskiyip my07 denen modelin çıkması sequent24 sahipleri için gerçekten moral bozucu. Plug and Drive programını bile yükleyemiyoruz ...

2A olarak bu durum için parça güncellemesi ile my07 ye terfi edemez miyiz? Böyle bir çalışmanız veya çözüm öneriniz var mı?

Şimdilik mümkün değil. Çalışmalar sürüyor belki önümüzdeki günlerde mümkün olur.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Dostlar BRC nin hızını yakalamak zordur. Tek çareniz aracınızı değiştirmek ve bizimle birlikte teknolojiyi yakalamak. Yok öyle bir müşteriye bir LPG sistemi takıp unutmak , Bir müşteriye 5 sistem takmadıktan sonra bu sistemden para-mara kazanılmaz. Baksanıza www.forum.donanimhaber.com da kocaelinde sorunu olanlar diye topic açtık uğrayan bile yok ... sorun yokki, sitede sinek avlıyoruz, Naaptık bizde ''yeni sistemler ve proğramlar çıkardıkki ekmek yiyelim aynı kapıya 5 Tv satan Tv üretici misali

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler