+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2006 ALBEA SPEEDGEAR 1.2 16V (OTOMATİK VİTES) ICIN HANGI SISTEM UYGUNDUR???

Exclamation 2006 ALBEA SPEEDGEAR 1.2 16V (OTOMATİK VİTES) ICIN HANGI SISTEM UYGUNDUR???

SAYIN 2A YETKILILERI,

ANKARADAYIM VE 24.000KM'DE 2006 MODEL ALBEA SPEEDGEAR 1.2 16V (OTOMATIK VITES) ARACIMA SIRALI SISTEM LPG TAKTIRMAK ISTIYORUM FAKAT CESITLI FORUMLARDA OTOMATIK VITES ALBEA'DA GERI VITESE TAKINCA YADA BENZINDEN GAZA GECME ANINDA STOP ETME VB. SORUNLAR YASANDIGINI OKUDUM.ARACIM BENZINDE NORMAL TRAFIKTE 7 -7.5LT/100KM YAKIYOR.

ARACI EN AZ 4 YIL DAHA KULLANMAYI DUSUNUYORUM VE YILLIK 20.000KM CIVARINDA YOL YAPIYORUM.YAKIT TASARRUFUM NE KADAR OLUR,ARACIMA HANGI SISTEMI TAKTIRMAMI VE ANKARA'DA HANGI BAYIDE TAKTIRMAMI TAVSIYE EDERSINIZ. ILGINIZE SIMDIDEN TESEKKUR EDERIM...

FIAT servisinde gaz kelebek potansiyometresi için yeni parametreleri yükletin.
    Daha sonra TOFAŞ-FIAT tarafından onaylı SEQUENT-24 ürünümüzü taktırın. Herhangi bir sorun yaşamazsınız. Sözkonusu ürün TOFAŞ garantisiyle satılan LPG' li araçlara takılan onaylı tek üründür.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Alıntı 2A Mühendislik A.Ş. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    FIAT servisinde gaz kelebek potansiyometresi için yeni parametreleri yükletin.
    Daha sonra TOFAŞ-FIAT tarafından onaylı SEQUENT-24 ürünümüzü taktırın. Herhangi bir sorun yaşamazsınız. Sözkonusu ürün TOFAŞ garantisiyle satılan LPG' li araçlara takılan onaylı tek üründür.
    HIZLI CEVAP ICIN TESEKKUR EDERIM..

ÜZERİNDEKİ MEVCUT PARAMETRELER İLE SIKINTI YASANIR MI ? OTOMATIK OLDUGU ICIN MI YENI PARAMETRE GEREKIYOR. SERVISE GITTIGIMDE "gaz kelebek potansiyometresi için yeni parametreleri yüklenmesini istiyorum" DEMEM YETERLI MI YOKSA BASKA BISEY YAPMAMA GEREK VAR MI??

TELEFONUM 532-7101190 BURDAN DA ARAYABILRISINIZN.

Sn.burdede
    ana sayfada bayii listesine girin ve size en yakın bayiyi bularak irtibata geçin, Ankaradaki tüm bayiilerimiz başarılı ve işini iyi bilen kuruluşlardır. Güvenebilirsiniz

LPG dönüşümü

Eskişehirliyim. Ford Otosan kamyon motoru kalibrasyon bölümünde çalışıyorum. Yoğun araştırmalar sonucu BRC taktırdım.Çok memnunum.
    Ankarada bu işin ciddi ustaları var. Sizin aracınızın aynısına dönüşüm yapmış, size referans olan yerlere gidin. Herkes bu konuda iyi değil.
    sonra üzülürsünüz.
    benim arabam 2000 model BRAVO 1.6

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler