+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2006 model 1.4 hb16 astra lpg

2006 model 1.4 hb16 astra lpg

2006 model 1400 motor 1.6 valf opel astra twinport aracıma lpg taktırmak istiyorum.Bir arkadaşın söylediğine göre motor 1400 olduğu için bu modellere sıralı sistem lpg montajı olmuyormuş. Bu doğrumu birde brc marka sı taktırırsam ortalama kaça mal olur bana... yardımcı olursanız sevinirim...!

Alıntı melcan17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2006 model 1400 motor 1.6 valf opel astra twinport aracıma lpg taktırmak istiyorum.Bir arkadaşın söylediğine göre motor 1400 olduğu için bu modellere sıralı sistem lpg montajı olmuyormuş. Bu doğrumu birde brc marka sı taktırırsam ortalama kaça mal olur bana... yardımcı olursanız sevinirim...!
    SAYIN MELCAN17;

Fabrika çıkışlı lpg li araçlarda Opel in tercihi de BRC dir.1.4 twinport aracınıza uygun olan sistem brc my-07 dir.düzgün bir montaj ve ardından plug and drive ile lpg nin performans ve ekonomisini yaşarsınız, adı üstünde tak ve sür fiyat konusunda yetkili 2a bayileri size yardımcı olacaktır.10 ay vade farksız kampanyamız devam etmekte.şimdiden lpg li güzel günler dileriz.

Özençler 2A Çorum Otogaz

@melcan17
    Bencede BRC doğru yerdesiniz

Verilen cevaplardan brc konusunda doğru tercih olduğunu anlamaktayım. Peki 1.4 motorun astralarda lpg için uygun olmadığı tezi hakkında ne düşünüyorsunuz . Bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim...

Doğrusu bizim böyle bir tezden haberimiz yok..Bu tezin sahibi kimdir?

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

YANLIŞ ALARMMM
    Böyle birşey yok dostum en iyi müşterilerimiz vw ve opel dir + 2 hp daha aracınızın performansınızın arttığını hissedeceksiniz
    Tecrübelerle sabit

Angry

Alıntı faruk sevgili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    YANLIŞ ALARMMM
    Böyle birşey yok dostum en iyi müşterilerimiz vw ve opel dir + 2 hp daha aracınızın performansınızın arttığını hissedeceksiniz
    Tecrübelerle sabit
    tabiki benim chevrolet gibi dimi e tec 2 motoru astra motoru ben bu işten soğumaya başladım bile ikinciye tekrarlıyo arıza fazla gaza yüklendiğimde benzine geçme problemi bakalım haftaya servise tekrardan gideceğim bakalım ''Tecrübelerle sabit'' fikrime neolucak birdahada yaparsa ......... sanırım bukadar
    :PDT_95:

Benzine geçme

Sn. ozturkil,
    Benzine geçme yakıttan kaynaklanabilir. Gaz aldığınız istasyonu değiştirip deneyin.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Angry

Alıntı 2A Mühendislik A.Ş. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sn. ozturkil,
    Benzine geçme yakıttan kaynaklanabilir. Gaz aldığınız istasyonu değiştirip deneyin.
    hocam kusura bakmayın mesajım için ama kafam acağip bozuldu ilk problemde gittiğimde regülatörün basıncı 600 mb olmuş dediler 1200 mb yapıldı ince ayarlar yapılıp aracı test ettim rampada yüksek devirde kullanarak vb gibi iki ay önce yapıldı bu işlem sonrada herşey güzel giderken dün 70 km kullandım birşey yoktu aylece araca binip aracı kardeşime kullanmasını söyledim ben tam havamı atacaktımki bipleme sesi sistem benzine geçti tekrardan gaza geçittirdim ama nafile son let sürekli yanıyodu opetten 20 ytl lpg aldım iki let yanıyodu tekrardan benzine geçti bunu hep sonlet kaldığında yapıyo aslında son let yanık kaldığında ( araç ilk mantajdan sonra ) 200km daha gidiyodu aracı iki saat önce stop etmiştim ve ben kullandım 6000 6500 devire kadar sıkıştırdım hiç benzine geçmedi köpüklü sünger ile kaçak testi yaptım herhangi birşey yok.şimdi ne yapmalıyım servise gitsem arıza tekrarlamassa 300 km boşa gitmiş olucam her seferindede gidemiyorum işlerden dolayı sizce problem nedir regülatörmü rail basıncını ölçen prosestatmı yoksa lpg ecu sumu ?????
    :PDT_95:

sanırım montajınız cevre otgazda yapıldı hüseyin bey ve yüksel usta bu işin üstesinden rahatlıkla gelebilir hiç şüpeniz olmasın

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler