+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Plup & Drive Nedir?

Plug & Drive Nedir?

Yeni çıkan programın araçlarımız üzerinde ne gibi etkileri olacaktır? 1.ayda my 07 taktırdım bu program uyumlumudur? Yükleme ücretsizmi, yoksa para vermemiz gerekirmi?

Teşekkürler...

PLUG&DRIVE-(TAK VE SÜR) yeni bir kalibrasyon programıdır. Periyodik bakım esnasında ücretsiz olarak yükletebilirsiniz. Keyfi yükletmeler ücrete tabidir.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

yeni takılacak araclara bu programı yüklüyormusunuz

Yeni montajlarda bu program kullanılıyor..

Bu proğram LPG sektöründe bir çığır açmıştır ve BRC nin büyüklüğünün bir kanıtıdır
    Nasılki VVTI yada VTECH motorlar akıllı motorlar olarak anılıyorsa, bu proğramda ayn şekilde akıllı hatta düşünen bir proğramdır diyebiliriz )
    Tabiiki BRC
    Bir farkı olmalı değilmi

Plug and Drive sequent24lere yüklenir mi yoksa illa my07 mi olmalıdır?

Şimdilik sadece MY07 ' ler için

yalnız ben bir konuya değinmek istiyorum. benim brc m07 ancak opel opis ankara da taktırdım sistemi. ve sistem bir türlü güzel ayar tutmuyor. Oradaki lpg ile yetkili kişiye yeni versiyonun olduğunu ve yükleyebilirmisiniz diye sordum. Kendisi daha hiç denemedim sizin araba da zaten tam bir ayar tutmadı. Bir düzelsin düşünürüz dedi. Acaba bu programı yüklediğimizde bu sorunlarım ortadan kalkabilir mi? Çünkü sistemi kime göstersem takılmasında bir sıkıntı yok gibi duruyor diyor. Bana bir çare.

Alıntı ssdemir84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yalnız ben bir konuya değinmek istiyorum. benim brc m07 ancak opel opis ankara da taktırdım sistemi. ve sistem bir türlü güzel ayar tutmuyor. Oradaki lpg ile yetkili kişiye yeni versiyonun olduğunu ve yükleyebilirmisiniz diye sordum. Kendisi daha hiç denemedim sizin araba da zaten tam bir ayar tutmadı. Bir düzelsin düşünürüz dedi. Acaba bu programı yüklediğimizde bu sorunlarım ortadan kalkabilir mi? Çünkü sistemi kime göstersem takılmasında bir sıkıntı yok gibi duruyor diyor. Bana bir çare.
    Yeni proğramı yükletmekte yarar var diye düşünüyorum. Çünki bu proğram bir nevi problem teşhiside yapıyor ve uyarıyor Problem yoksa devam edip sonuç alıyor, öyle böyle diil süper ayar yapıyor

Talking

Alıntı ssdemir84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    programın asıl özelliği kalibrasyon ayarlarını kendisi yapmasıdır lpg ayarları bozuk bir aracın insan eline kalmadan bilgisayarın benzin verilerine göre lpg ayarlarını otomatık yapmasıdır.montaj hatası yoksa eğer.
    :PDT_95:

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler