+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yardım lütfen artık bilmek istiyorum

yardım lütfen artık bilmek istiyorum

1998 model uno ie enjeksiyonlu yani...benzin problemi oldugunu düşünorum..araba silkememe yapıyor ve gaza basıyorum ama almıyor gazı ve arada stop bile edebiliyor.bazen düzeliyor ama kısa süre sonra tekrar yapıyor ..arabaya binmekten nefret eder oldum.yokuşta araba gitmiyor çünki gaz almıyor..enjeksiyon sorunu dediler ..bişi bilen varsa yada daha önce böyle bir sorunu olan lütfen paylaşsın bizimle...mersi

Cevap: yardım lütfen artık bilmek istiyorum

benim aracımda da aynı sorun vardı ,benzin filtresi değiştirildi düzeldi .sonra benzin pompam yandı değiştirdim .bir hafta sonra sorun tekrarladı ,bugün farklı bir özel opel servise gittim hava filtresinden kaynaklandığını tesbit ettiler orjinal taktılar ve çok mutluyum sorun çözüldü .arabam artık yığılmıyor ,gaz verdim mi koltuğa yapıştırıyor.

Cevap: yardım lütfen artık bilmek istiyorum

arkadasim enjeksiyonlu araclarda yok sanilan ama olan bogaz kelebeğine baktir gerekirse değiştir sorunun çözülür bu arada hava filtresini mutlaka orjinal tak ve arada temizlet.arti araba silkelemeyi büji ve büji kablolarından yapar onlar eski ise degiştir.saygılarımla.arabadaki boğaz kelebeği elektronik olan arkadaşlar arabaniz stop ediyosa bu parcayi değiştirin

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler