+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: opel astra 1.4gli 1996

opel astra 1.4gli 1996

Merhaba
    ANKARA DAN

uzun yol da gideken 4.ve 5.vetes de gaza sonuna kadar bastığım zaman gaz gelmiyor gibi oluyor ve hız düşüyor gaz pedalından yarım bastığım zaman gaz geliyor ama yokuş olduğu için devir yetmiyor bukez 3.vitese kadar düşüyor bir çok servise gittim hava alıyor dediler hava filtresinin borusunu bantladılar eskiye göre biraz düzeldi ama hala sorun var. LPG sıralı değil ama ondan olmaz diyorlar.ben parasın da değilim sorunum çözülsün istiyorum sadece istanbula gittim otoban da yokuşlarda 2.vitese düşdüm yokuşlarda normal bi araba 5 aşağı düşmez hadi şöför hatası 4.vitese düşer en fazla üzerin deki 1 yıllık BRC SAYGILAR

Mrb Eğer Regülatör ile mixer arasındaki hortumda bir katlanma , kırılma yoksa Mixer seçiminiz yanlış demektir Nerede yaşıyorsunuz, Kocaeliye yakınsanız yardımcı olabilirim Yada yaşadığınız yeri yazın sizi yönlendireyim sevgi ile kalın
    Hava girişindeki bantlama olayına kesinlikle karşıyım. Bir an önce kurtulun o banttan aksi taktirde motorunuzun ömründen yersiniz :-(

ANKARA

ANKARA DA YIM

Alıntı HALİL DAĞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ANKARA DA YIM
    Opellerle pek bi haşırneşir abimiz var ankarada aşağıda adresini veriyorum selamlarımı da iletirseniz memnun olurum iyi günler

MOCAN OTOMOT'V LT. ST'.
    'VED'K Org. San.
    Altınörnek San.Sitesi Melih
    Gökçek Blv. 564 Sok.
    No:60 'VED'K
    0 312 394 72 22 0 312 394 73 22 CAN MOCAN
    Pardon demin adresi vermeyi unutmuşum müşteri gelmişti dalmışım

MOCAN BGÜN GİTTİM BUNA YAPACAK BİŞEY SIRALI OLMASI LAZIM DİYOR MİKSERDEN OLDUĞUNU SÖYLEDİLER SORUNUN DEDİM MİKDERİN TEK GİRİŞLİSİNİ BULURSAN DÜZELİR BELKİ DEDİ KİM YAPACAK DEDİM MİKSERCİLER DE BULURSUN DEDİ ANLIYACANIZ BAŞINDAN SAVDI BENİ CAN BEY MİYDİ BİLMİYORUM Bİ USTAYLA GÖRÜŞTÜM BUGÜN SAAT 3 CİVARI BEN TESADÜF GİTTİM ORAYA

MOCAN OTOGAZ GİTTİM MİKSERDEN KAYNALKLANDIĞINI SÖYLEDİLER DEDİM MİKSERCİDE BULURSUNUZ BELKİ TEK GİRİŞLİSİNİ BULURSANIZ DÜZELİR DEDİ BANTI ÇIKARDIĞIM ZAMAN HİÇ ÇEKMİYOR DEEDİM BU ŞEKİL DE KULLANACAKSIN BAŞKA ÇARESİ YOK DİYOR HEM BÖLE KULLANACAKSIN DİYOR HEM DE TEK GİRİŞLİSİNİ TAKDIRIR SAN DÜZLİR DİYOR. YA MOCAN OTOGAZ DOYMUŞ YADA ORDAKİ USDA FAZLA DOYURULMUŞ BAŞKA DİYECEK BİŞEY BULAMIYORUM BRC YETKİLİ YERİ LPG İLE İLGİLİ MİKSER SORUNUMU MİKSERCİYE YÖNLEDİRİYOR.
    2A MÜHENDİSLİK DEN ÇÖZÜM BEKLİYORUM

Sayın Halil Dağ,
    Amacımız HER ZAMAN bütün 2A Mühendislik Müşterilerine yardımcı olmaktır. Bu forumda bile " MOCAN" diye arama yaptırmanız halinde montajı bizde yapılmamış onlarca müşteriye, bila bedelle (ücretsiz) hizmet verdiğimizi, gerektiğinde elimizdeki işlerimizi askıya alıp tüm personelimizi başka yerde montajı yapılmış araçlarda ( buna sizin aracınız da dahildir) yoğunlaştırdığımızı, sorunları çözmek için azami gayret gösterdiğimizi göreceksiniz.

Elimizde o anda o mikserin bulunmaması nedeniyle Ustamızın sizi parçayı bulmak üzere yönlendirdiğini tahmin ediyoruz. konu hakkında detaylı araştırma yapılıp, size geri döneceğimizi bildirmek isteriz.

Saygılarımızla

MOCAN BGÜN GİTTİM BUNA YAPACAK BİŞEY SIRALI OLMASI LAZIM DİYOR MİKSERDEN OLDUĞUNU SÖYLEDİLER SORUNUN DEDİM MİKDERİN TEK GİRİŞLİSİNİ BULURSAN DÜZELİR BELKİ DEDİ KİM YAPACAK DEDİM MİKSERCİLER DE BULURSUN DEDİ ANLIYACANIZ BAŞINDAN SAVDI BENİ CAN BEY MİYDİ BİLMİYORUM Bİ USTAYLA GÖRÜŞTÜM BUGÜN SAAT 3 CİVARI BEN TESADÜF GİTTİM ORAYA

MOCAN OTOGAZ GİTTİM MİKSERDEN KAYNALKLANDIĞINI SÖYLEDİLER DEDİM MİKSERCİDE BULURSUNUZ BELKİ TEK GİRİŞLİSİNİ BULURSANIZ DÜZELİR DEDİ BANTI ÇIKARDIĞIM ZAMAN HİÇ ÇEKMİYOR DEEDİM BU ŞEKİL DE KULLANACAKSIN BAŞKA ÇARESİ YOK DİYOR HEM BÖLE KULLANACAKSIN DİYOR HEM DE TEK GİRİŞLİSİNİ TAKDIRIR SAN DÜZLİR DİYOR. YA MOCAN OTOGAZ DOYMUŞ YADA ORDAKİ USDA FAZLA DOYURULMUŞ BAŞKA DİYECEK BİŞEY BULAMIYORUM BRC YETKİLİ YERİ LPG İLE İLGİLİ MİKSER SORUNUMU MİKSERCİYE YÖNLEDİRİYOR.
    2A MÜHENDİSLİK DEN ÇÖZÜM BEKLİYORUM

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

:-(
    Benden iste abi tüm türkiyeye ücretsiz mikser gönderiyorum ... Buradan duyurulur
    Sadece sorunlu müştrilere tabiiki

FERUK BEY KARDEŞİM TEŞEKÜREDERİM BEN İLK MESAJIM DA DA YAZDIM BEN PARASIN DA DEĞİLİM BEN SADECE SORUNUMUN ÇÖZÜLMESİNİ İSTİYORUM 40 KM YOL GİTTİM GELDİM ALDIĞIM CEVAP MİKSERCİDE BULURSUN DEDİ ONA KIZDIM SİZ MİKSERİ MOCAN A GÖNDERİN PARASINI İSTER SİZİN HES. İSTERSENİZ MOCAN OTOGAZ A ÖDEYİM 20 nisan da uzun yola gideciğim biran önce yaptırmam lazım tşk.

halild@ekin96sigorta.com

Sayın Halil Dağ,

Cuma günü akşamı müsaitseniz aracınızı servisimize bekliyoruz. Aracınızda gereken işlemler gece mesaisi ile yapılacak ve cumartesi sabahı aracınız size teslim edilecektir. 2A Mühendisliğin Garanti Belgesini getirmeniz halinde Tüm işlemler ücretsiz yapılacaktır.

Saygılarımızla

FERUK BEY KARDEŞİM TEŞEKÜREDERİM BEN İLK MESAJIM DA DA YAZDIM BEN PARASIN DA DEĞİLİM BEN SADECE SORUNUMUN ÇÖZÜLMESİNİ İSTİYORUM 40 KM YOL GİTTİM GELDİM ALDIĞIM CEVAP MİKSERCİDE BULURSUN DEDİ ONA KIZDIM SİZ MİKSERİ MOCAN A GÖNDERİN PARASINI İSTER SİZİN HES. İSTERSENİZ MOCAN OTOGAZ A ÖDEYİM 20 nisan da uzun yola gideciğim biran önce yaptırmam lazım tşk.

halild@ekin96sigorta.com

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

Thumbs up

BUGÜN MOCAN A TEKRAR GİTTİM CAN BEY DEDİĞİ GİBİ İŞİNİ BIRAKIP BENİM ARABAM LA İLGİLENDİ SORUNUM DA BİR KAÇ GÜN İÇİNDE ÇÖZÜME KAVUŞACAK MOCAN OTOGAZ A VE FARUK SEVGİLİYE TEŞEKÜREDERİM MOCAN OTOGAZ HERKESE ÖNERİYORUM GİTTİKLERİNE PİŞMAN OLMAYACAKLARDIR ARIKLARIN DA CAN BEY VEYA FATİH BEYLE GÖRÜŞÜN 2A MÜH. YETKİLİ BAYİ GİTTİĞİNİZ DE SORUNUNUZUN MUTLAKA ÇÖZÜME KAVUŞACAĞIN DAN EMİNİM HEREKESE SAYGILAR

Sayın Halil Dağ,
    Amacımız HER ZAMAN bütün 2A Mühendislik Müşterilerine yardımcı olmaktır. Bu forumda bile " MOCAN" diye arama yaptırmanız halinde montajı bizde yapılmamış onlarca müşteriye, bila bedelle (ücretsiz) hizmet verdiğimizi, gerektiğinde elimizdeki işlerimizi askıya alıp tüm personelimizi başka yerde montajı yapılmış araçlarda ( buna sizin aracınız da dahildir) yoğunlaştırdığımızı, sorunları çözmek için azami gayret gösterdiğimizi göreceksiniz.

Elimizde o anda o mikserin bulunmaması nedeniyle Ustamızın sizi parçayı bulmak üzere yönlendirdiğini tahmin ediyoruz. konu hakkında detaylı araştırma yapılıp, size geri döneceğimizi bildirmek isteriz.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler