Anketimiz: FORD FOCUS markasında performans açısından hangi motor seçeneğini önerirsiniz ?

Katılımcı sayısı
0. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • BENZİN

0 0%
  • BENZİN / LPG

0 0%
  • DİZEL

0 0%
+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1999 1,6 ford focus kullanıcıları

Exclamation 1999 1,6 ford focus kullanıcıları

Arkadaşlar ben ANKARA'da yaşıyorum. Daha önceden dizel motor bir aracım vardı. Şimdi ise 1999 1,6 ford focus chia model aracımda takılı olan BRC SEQUENT 24 marka sıralı sistem hakkında detaylı bir sahibi değilim. Aşağıdaki belirttiğim konularda yardımcı olabilirmisiniz.
    Garantisi bitmiş BRC SEQUENT 24 sıralı sistemin LPG'sinin yakıt göstergesi depodaki lpg miktarını göstermemektedir. LPG ustasının yapmış olduğu denemelerde depo sensörününde olabilir düşüncesiyle yenisini taktı ama sorun orda değil EKÜ'de olabilir diyor. Elinde parça olmadığı için deneyemedi. Sorunumun ne olduğu konusunda bilgisi olanlar cevap yazabilirlermi. Yazanlara şimdiden teşekkür ederim.
    Ayrıca 09/04/2008 tarihi itibari bu araçtan kullananların kilometrede ne kadar yaktığını bilenler var ise yazabilirlermi. Benim aracım şuan 185 YKR ile 190 YKR arası bir tüketim yapıyor. Bilgi sahibi arkadaşlar cevap yazarlarsa sevinirim.

Cevap: 1999 1,6 ford focus kullanıcıları

Ford Focus kullanıcıları yokmu hiç aranızda kimse bir şey yazmamış arkadaşlar birbirimize yakıtlar hakkında görüş alışverişinde bulunursak eğer şu hayat pahalılığında bir nebze tasarruf etmiş oluruz görüşündeyim.

11/10/2008 tarihi itibariyle aracım 0,19.-YKR yakmaktadır. D U Y U R U L U R....
    Alırsın Ford olursun Lord Turan

Cevap: 1999 1,6 ford focus kullanıcıları

eğer şehir içi tüketimiyse gayet iyi

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler