+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: reno laguna lpg problemi

reno laguna lpg problemi

merhaba arkadaslar.98model laguna 2.0motor.bundan 5 ay kadar once lpg taktırdım arac benzinde iken hiç motorda silkeleme falan hissetmiyodum (benzini içiyodu mübarek dahamı hissedeyim dimi).sıralı sistem lgp takıldıktan bir süre sonra araba kalkarken vites değştirken genelde arabayı devrinde kuulandığım zamanlarda vites değşiminde sonra gaza basarken sanki acemilerin yaptıgı gibi araba ilkiniyo yani gaz yemiyo ama deviri yükseltince bi problem yok gibi gözüküyobazen vites değiştirip gaza yavas basıyorum yok gibi gözüküyo sonra gaza yüklenince aynı problem çıkıyo ortaya çıldıracagım...
    lpg yi takan adama götürdüm kontrol etti aynısını benzindede yapıyo ama sen hissedemiyosun dedi bujı kabloları sapkaları erimiş biraz (ama hiç ateşleme kaçırmıyo) değiştir gecer dedi.birisi ondan yapar diyo birisi bundan
    bujileri kablolarının etrafı biraz erimiş ama bujiye tam oturuyo.bana gece karanlığında bak eger kıvılcım cıkıyosa kablolardamdır dediler baktım ama ne kacıran var nede göçüren.
    burda bas belası bi reno bayi var parça fiyatı soruyoz adam ucuk fiyat veriyo 1 hafta soruyoz daah yuksek fiyat veriyolar anlamadımki nasıl iştir bu.
    sadece buji kabloları 81 ytl imiş dogrumudur bilen varmı?

yardımcı olursanız çok sevinirim çok teşekkler...

arkadaslar problemi çözdük sağolsun bi abi var mavi lpg diye gebzede aracı test etti ateşlemde dedi problem bujileri söktük bujilerin porselenleri çatlamış ondan yapıyomus ve değiştirdik bi problem kalmadı. bilgilerinize sunulur.

Cevap: reno laguna lpg problemi

aynı sey benım aradada var megan coupe 2000-3000 devır arasında genelde gaza bırden kokledıgımde sankı arabayı arkadan bırısı tutuyormus gıbı ama 3000den sonra olmuyor sanayıye goturdum enjeksıyonda problem var deısıcek 1200 ytl dedıler. bujı felan hıc bahsetmedıler bıle gıttıgımde soylıcem. nekada mal oldu sana yaptırdıgın ıslem?

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler