+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: reno megan

Exclamation reno megan

merhaba

Öncelikle verdiğiniz hizmetten dolayı teşekkür ederim.Benim reno megan 2003 model arabam var.46000 km de 1600 motor ve 1,6v. brc taktırmak istiyorum fakat birkaç sorum olacak;

1) karsta fiyatını sordum 1650 söyledi.bu çok değil mi. istanbul araştırmamda 1200 e yapılır deniyor.bu fark nereden kaynaklanıyor.
    2) kurumumda çalışan bir kişi megan arabasına lpg taktırdı fakat tutmadı denerek tekrar benzinli hale getirdi.tutmama ihtimali nedir?

3) taktırmam halinde benzine oranla ne kadar kazancım olur.yüzde olarak
    son olarak lpg takıldığından dolayı bakımı yaptırmam gereken bir km si var mı?

şimdiden teşekkürler

Alıntı biyolog36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba

Öncelikle verdiğiniz hizmetten dolayı teşekkür ederim.Benim reno megan 2003 model arabam var.46000 km de 1600 motor ve 1,6v. brc taktırmak istiyorum fakat birkaç sorum olacak;

1) karsta fiyatını sordum 1650 söyledi.bu çok değil mi. istanbul araştırmamda 1200 e yapılır deniyor.bu fark nereden kaynaklanıyor.
    2) kurumumda çalışan bir kişi megan arabasına lpg taktırdı fakat tutmadı denerek tekrar benzinli hale getirdi.tutmama ihtimali nedir?

3) taktırmam halinde benzine oranla ne kadar kazancım olur.yüzde olarak
    son olarak lpg takıldığından dolayı bakımı yaptırmam gereken bir km si var mı?

şimdiden teşekkürler
    SAYIN BİYOLOG36;

Aracınıza uygun olan sistem BRC MY-07 plug and drive dır.

1)Türkiye genelinde fiyatımız sabittir,nakit fiyatına 10 ay taksit kampanyamız devam etmekte.size verilen 1.200 ytl lik fiyat başka bir markaya verilen bir fiyattır.
    2)Arkadaşınızın aracına sanırım 1200.ytl lik sistem takılmış Bizim montajlarımız adı üstünde tak ve sür öyle bir tutuyor ki müşterilerimiz arkadaşlarının kolundan tutup referans oluyor
    3)Montaj sonrası yaklaşık %45 tasarruf sağlarsınız .aracınızın lpg bakımları 15.000 km flitre değşiminden ibaret ekstra koruma sağlayan ve ilk montajda ücretsiz ilave ettiğimiz tunap katkı maddelerini bu bakımda tekrarlamanızın faydası olacaktır.Şimdiden lpg li güzel günler dileriz
    kaliteyi zaman belirler ,zamanı da 2A bayileri

Özençler 2A Çorum Otogaz

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler