+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1996 Opel Vectra 2500cc V6

Post 1996 Opel Vectra 2500cc V6

1996 model Opel Vectra 2500cc V6 tip 6 silindirli olan aracımıza BRC marka sıralı sistem taktırmak istiyoruz,kırşehirde oturuyoruz ve bu işi ankarada yaptırmayı düşünüyoruz.. daha önce başka bir marka(bedini marka) taktırdık ama uyum sağlamadı arac sürekli stop ediyordu ve arıza sinyali veriyordu ve söktürdük..öğrenmek istediğim şey şu ki lpg dönüşümünü Ankara'da en iyi yapan servis hangisi,6 silindirli bir araç lpg dönüşümüne uygun mu? bana bu konuda bilgi verebilecekler, özellikle bizim aracımızın aynısına sahip olup da taktıran arkadaşlar olursa sevinirim.. araca uyum, işlem sonrası bakım ve servis, ücret montaj yeri ve süresi vs. vs. konularında beni aydınlatırsanız sevinirim,şimdiden teşekkürler..

Alıntı ckilic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1996 model Opel Vectra 2500cc V6 tip 6 silindirli olan aracımıza BRC marka sıralı sistem taktırmak istiyoruz,kırşehirde oturuyoruz ve bu işi ankarada yaptırmayı düşünüyoruz.. daha önce başka bir marka(bedini marka) taktırdık ama uyum sağlamadı arac sürekli stop ediyordu ve arıza sinyali veriyordu ve söktürdük..öğrenmek istediğim şey şu ki lpg dönüşümünü Ankara'da en iyi yapan servis hangisi,6 silindirli bir araç lpg dönüşümüne uygun mu? bana bu konuda bilgi verebilecekler, özellikle bizim aracımızın aynısına sahip olup da taktıran arkadaşlar olursa sevinirim.. araca uyum, işlem sonrası bakım ve servis, ücret montaj yeri ve süresi vs. vs. konularında beni aydınlatırsanız sevinirim,şimdiden teşekkürler..
    SAYIN CKİLİC;

opel vectra 2500cc v6 aracınıza uygun sistem brc sqnt56 dır.BRC nin bir farkı da burda ortaya çıkıyor,çünkü diğer markalarda BRC deki v motor için özel olarak üretilen bir kit yok.v6 vectra ya defalarca montaj yapılmıştır, Güvenle yetkili bayilerimize montaj yaptırabilirsiniz.

Özençler 2A Çorum otogaz

Sayın Ckilic,

Vectra CDX 2500 cc aracınıza uygun sistem Sequent 56 modelidir. Montaj süresi 1,5 gündür.(Aynı gün aracı teslim eden bayiilerimiz de olabilir) (aracın motorunda çalışma yeri çok sınırlı olduğundan)

Araç LPG dönüşümüne son derece uyumludur.

İyi günler dileriz.

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

İlginize teşekkür ederim ozenclerotogaz ve Mocan Otomotiv..Ancak yazdıklarınızın beni cok tatmin ettiğini söyleyemem açıkçası.. acaba beni bilgilendirebilir misiniz,daha önce taktırdığımız lpg dönüşüm sisteminin bi olumsuzluğu olur mu yeni takılacak sistem için? ayrıca bütün brc yetkili servisleri bu işin ehli midir birinin diğerinden farkı yok mudur, daha önce aracımın aynısına su sistemi takmış servisler var mıdır hangileridir? bir de fiyat için telefonla mı konuşmamız gerek bu forumdan bilgi alamıyor muyum..hepinize iyi çalışmalar..

İlginize teşekkür ederim ozenclerotogaz ve Mocan Otomotiv..Ancak yazdıklarınızın beni cok tatmin ettiğini söyleyemem açıkçası.. acaba beni bilgilendirebilir misiniz,daha önce taktırdığımız lpg dönüşüm sisteminin bi olumsuzluğu olur mu yeni takılacak sistem için? ayrıca bütün brc yetkili servisleri bu işin ehli midir birinin diğerinden farkı yok mudur, daha önce aracımın aynısına su sistemi takmış servisler var mıdır hangileridir? bir de fiyat için telefonla mı konuşmamız gerek bu forumdan bilgi alamıyor muyum..hepinize iyi çalışmalar..
    SAYIN CKİLİC;

Daha önce taktırdığınız lpg dönüşüm sistemi aracınıza kalıcı bir hasar verdiyse(rolanti bozukluğu,ateşleme sorunu,tekleme,gaz yememe vs vs..) öncelikle araçtaki bu problemlerin düzeltilmesi gerekir.Bu düzeltmeler yapıldıktan sonra montaj yapılabilir.Sizinde belirttiğiniz gibi Aracınız özellikle manifolt yapısı gereği lpg montajında dikkat edilmesi gereken bir araç.Dönüşüm servisimiz bu araçlara montajlar gercekleştirmiştir..Yetkili 2A Servislerinin hepsi gerekli eğitimi almış işinde uzman arkadaşlarımızdır.Fakat bu araç için önceden tecrübesi olan bir servisin daha faydalı olacağı düşüncesindeyim.Şimdiden lpg li güzel günler dilerim....

Özençler 2A Çorum Otogaz

Sayın Ckilic,
    Aracınızdaki daha önceki sistem Sıralı Sistem'mi , mikserli sistemmi? Eğer mikserli Sistem var ise Aracın tüm sensörlerinin montaj öncesinde kontrol edilmesi gerekiyor( Hava akış metre, oksijen Sensörleri vs)
    Opel Servislerinde kullanılan TECH2 cihazı ile sensörlerin normal çalışma aralığında çalışıp çalışmadığına bakılması gerekir.
    Aracınızın motor kodu X25XE olup, Aynı motor Opel Omega'da ve sadece yazılım farklılığıyla Opel Frontera'da(3 motor seçeneğinden biridir) da kullanılmaktadır.Eminiz ki Bütün 2A Mühendislik Bayileri bu araçlardan onlarca yapmıştır.
    Forumda Yetkili Servislerin Listesi ve Fiyat Listesi bulunmaktadır.

Saygılarımızla

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

Cevap: 1996 Opel Vectra 2500cc V6

bende de aynı araçtan mevcut lpg li brc marka sıralı sistem var. izmir de oturuyorum aracımda lpg ile ilgili bir problem çıkmıştı karabağlardaki bayii bana bu araç bizde yapılmamış zaten yapmazdım bu gibi bi araca tüp takılmaz diye ukalaca bir tavır sergiledi. bende bi ara tüpü söktürmeyi düşündüm ama sorunu çözdük şimdilik bir sorun yok.ama bayii nin söylediği çok canımı sıkmıştı

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler