+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Depoyu Doldurdum Gaza Geçmiyor

Depoyu Doldurdum Gaza Geçmiyor

İyi günler 2001 1,4 68 beygir skoda fabia aracım var seguent 24 sıralı sistem takılı hiçbir problem yoktu. Ankara Karabük arası başka gaz satan biryer bulamazsam diye depomu doldurayım dedim doldurduktan sonra 4-5 km gittim birden gazın bittiğini gösteren uyarı sesini duydum ve tüm seviye ışıkları yeşil yanmasına rağmen benzine geçti ve gaza geçtiğini gösteren ışık kırmızı da kaldı birtürlü birdaha gaza geçmedi yaklaşık 200km yolu benzinle geldim sorun nedir?

Alıntı efekan57 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi günler 2001 1,4 68 beygir skoda fabia aracım var seguent 24 sıralı sistem takılı hiçbir problem yoktu. Ankara Karabük arası başka gaz satan biryer bulamazsam diye depomu doldurayım dedim doldurduktan sonra 4-5 km gittim birden gazın bittiğini gösteren uyarı sesini duydum ve tüm seviye ışıkları yeşil yanmasına rağmen benzine geçti ve gaza geçtiğini gösteren ışık kırmızı da kaldı birtürlü birdaha gaza geçmedi yaklaşık 200km yolu benzinle geldim sorun nedir?
    SAYIN EFEKAN57;

Aracınızdaki problem muhtemelen lpg basıncından kaynaklanıyor(basınc sensörü,valfler,şamandra)En doğru çözümü yetkili servisiniz sağlayacaktır.

Özençler 2A Çorum Otogaz

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler