+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BRC servis seçimi !!!

BRC servis seçimi !!!

Merhabalar, uzun araştırmalar sonucunda,1999 model Renault LAguna 1.8 16 V aracımıza BRC marka lpg sistemi taktırmaya karar verdik. Fakat biz Merzifon/Amasya'da ikamet ediyoruz. Biraz kafam karıştı. Şöyle açıklayayım:
    BRC'nin internet sitesine girdiğimde (http://www.2a-lpg.com) Bayi listesinin içerisinde AMASYA YAYLA OTO / ÜMİT YAYLA Merzifon 03585131057 bayisinin yer aldığını görüyoruz. Fakat 2a mühendislik web sitesinde (http://www.2a.com.tr) Amasya'da bayilerinin olmadığı yazılmakta. Üstelik üstte adını yazdığım Amasya yayla oto sadece BRC'nin değil daha bir çok markanın ürünlerini satmakta ve takmaktadır.

Şimdi ben bu bayiye güvenebilir miyim? Merzifonda ikamet ettiğim için herhangi bir sorun olduğunda kolaylıkla iletişime geçme açısından bu bayi avantajlı fakat tamda güvenemiyorum. Sizin yorumlarınız doğrultusunda Samsunda bulunan servislerinizede gerekirse taktırabilirim.

Beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim. teşekkürler..

Alıntı onurkaraagac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, uzun araştırmalar sonucunda,1999 model Renault LAguna 1.8 16 V aracımıza BRC marka lpg sistemi taktırmaya karar verdik. Fakat biz Merzifon/Amasya'da ikamet ediyoruz. Biraz kafam karıştı. Şöyle açıklayayım:
    BRC'nin internet sitesine girdiğimde (http://www.2a-lpg.com) Bayi listesinin içerisinde AMASYA YAYLA OTO / ÜMİT YAYLA Merzifon 03585131057 bayisinin yer aldığını görüyoruz. Fakat 2a mühendislik web sitesinde (http://www.2a.com.tr) Amasya'da bayilerinin olmadığı yazılmakta. Üstelik üstte adını yazdığım Amasya yayla oto sadece BRC'nin değil daha bir çok markanın ürünlerini satmakta ve takmaktadır.

Şimdi ben bu bayiye güvenebilir miyim? Merzifonda ikamet ettiğim için herhangi bir sorun olduğunda kolaylıkla iletişime geçme açısından bu bayi avantajlı fakat tamda güvenemiyorum. Sizin yorumlarınız doğrultusunda Samsunda bulunan servislerinizede gerekirse taktırabilirim.

SAYIN ONURKARAAGAC;

Sizinde belirttiğiniz üzere 2a.com.tr sitesinde Amasyada yetkili servis gözükmüyor fakat 2a-lpg.com sayfasında yetkili servis olarak Yayla otogaz gözükmektedir.Yayla otogaz aramıza yeni katılan bir bayimiz.Teknik eğitimini almış,eğitim seminerlerine katılmış işinde uzman bir arkadaşımız.BRC 2A Mühendislik ailesine yeni katılan bu servisimize güvenle aracınıza my-07 montajı yaptırabilirsiniz.Özençler 2A Çorum Otogaz olarak bölgeye teknik destek ve lojıstık hızmet vermekteyız.Tüm istek ve problemlerinizde Türkiye çapında 135 bayinin yanısıra biz de hizmetinizdeyiz.Gezici teknik servis aracımızın size ulaşması için 1 saat yeterli.Fakat BRC MY-07 sayesinde aracımız iş yerimizden bir türlü ayrılamıyor. Diğer markaların montajı husunda firma ile görüşecez.şimdiden lpg li güzel günler dileriz.

Özençler 2A Çorum Otogaz

SAYIN ONURKARAAGAC;

Mesajınızdan hemen sonra firma ile görüşüldü.Fakat firma yetkilisi Ümit Bey,kesinlikle onurkaraagac adında bir müşterinin renault laguna aracı için lpg dönüşümü hakkında bilgi almaya gelmediğini tarafımıza bildirdi.Ayrıca mesajınızda belirttiğiniz üzere firma bir çok markanın montajını yapmıyor.Hizmet yeri yeterlilik belgesinde 2A Mühendislik BRC nın dışında 1 tane firma ile anlaşması var.(yeni bayi olduğunu hatırlatmak isterim)Lütfen bu konuyu açıklığa kavuşturmak için bize ulaşın,e-posta adresinize mail gönderildi cevap bekliyoruz.

Özençler 2A Çorum Otogaz
    364-213-5173
    533-523-6759

Alıntı onurkaraagac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ONUR BEY;

11 yıldır lpg dönüşüm sektöründeyim.Merzifon/Amasya daki TSE Hizmet yeri yeterlilik belgesine sahip ilk firmayım.2A Mühendisliğin bayisi olmadan önce farklı bir firmanın bayiliğini yapıyordum(11 yıldır bu sektörde olduğumu hatırlatırım)Aracınızı güvenle bize emanet edebilirsiniz.Size bir telefon kadar değil 1 adım uzaklıktayız.İş yerimize gelirseniz hem çayımızı içersiniz hem de size BRC MY-07 nin özellikleri hakkında bilgi verebilriz.Montajınızı belirttiğiniz gibi Samsunda yada başka bir ilde de yaptırsanız dahi en ufak sorununuzda yayla otogaz olarak gece gündüz Merzifon Amasya da hizmetinizdeyiz efendim.İyi günler dilerim.

Yayla Otogaz BRC Amasya Yetkili Bayi
    Ümit Yayla

Hoşgeldiniz.

Sn. Yayla otogaz
    Aramıza hoşgeldiniz.
    Paylaşımınız için teşekkürler. Katkılarınızın devamını ve bu vesile bayiliğinizin de hayırlı olmasını dileriz.

KAYBETMEK YOK

Onur bey ile dün msn de uzun uzun sohbet etme imkanı bulduk.Konuya açıklık getirdik umarım en kısa zamanda BRC ailesine o da katılır.Aracınızı ister Samsunda ister Amasyada İsterseniz 135 bayimizden birine montaj yaptırın ,herzaman yanınızdayız efendim.Kaliteyi zaman belirler,zamanı da 2A Bayileri...

Özençler 2A Çorum Otogaz

Alıntı admin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sn. Yayla otogaz
    Aramıza hoşgeldiniz.
    Paylaşımınız için teşekkürler. Katkılarınızın devamını ve bu vesile bayiliğinizin de hayırlı olmasını dileriz.
    Hoşbulduk efendim;

2A Mühendislik ailesine katılmak bana gurur verdi.Artık bu bölgede de BRC 2A Mühendisliğin bayrağını sallayacağız.teşekürler.

Yayla Otogaz
    BRC Amasya Bayii

hayırlı olsun yayla oto gaz 2a ailesine tekrar tekrar hoş geldiniz

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler