+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gaz Kesme Seat

Gaz Kesme Seat

2000 model otomatik vites seat cordobam var. Bu araca Ağustos 2007 de Atiker Lpg taktırdım. Aralık ayına kadar problemsiz kullandım ancak daha sonra yüksek hızlarda 140 150 gibi gaz kesmeye başladı. Daha sonralarıda bu hız 100 110 lara kadar indi. Araç bazen çok sağlıklı gidiyor bazen ise sabit süratle giderken veya hızlanırken gaz kesiyor. Bu kesmeyi de çok sert yapıyor. Sonra tekrar düzeliyor. BUi problemin sebebi ve çözümü hakkında bilgi verebilirmisiniz. Konyada gittiğim tamirciler ve LPG uygulayıcısı ayarların normal olduğunu söylüyor.

Alıntı barisim123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2000 model otomatik vites seat cordobam var. Bu araca Ağustos 2007 de Atiker Lpg taktırdım. Aralık ayına kadar problemsiz kullandım ancak daha sonra yüksek hızlarda 140 150 gibi gaz kesmeye başladı. Daha sonralarıda bu hız 100 110 lara kadar indi. Araç bazen çok sağlıklı gidiyor bazen ise sabit süratle giderken veya hızlanırken gaz kesiyor. Bu kesmeyi de çok sert yapıyor. Sonra tekrar düzeliyor. BUi problemin sebebi ve çözümü hakkında bilgi verebilirmisiniz. Konyada gittiğim tamirciler ve LPG uygulayıcısı ayarların normal olduğunu söylüyor.
    SAYIN BARİSİM123;

Aracınız benzinde nasıl çalışıyorsa lpgde de aynı şekilde çalışmalı.bu sebeble gittiğiniz tamirciler ve lpg uygulayıcıları lütfen açıklama yaparken daha dikkatli olsun.Montajını yaptırdığınız marka nasıl çalışır bilmiyorum ama bizim BRC MY-07 montajlarında böyle bir sorun yaşanmaz yaşansa da bu tarz bir açıklama yapılmaz.Aracınızın hızı 50 60 lara inmeden!!! montajı yaptırdığınız servis sorununuzu çözdürün.

Özençler 2A Çorum Otogaz

Sn.barışım123
    Aracınız bu problemi yaptığında hemen durun ve regülatör ısısını bir kontrol edin , aracınızın su seviyesi veya su bağlantısında problem olabilir reğülatör elinizi yakacak kadar sıcak olmalı. Yok eğer soğuksa servisinizle irtibata geçin Gerekeni yapacaklardır.

Cevap: Gaz Kesme Seat

sayın Faruk Sevgili çok tşk ederim

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler