+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: lpg ve cng yerine

lpg ve cng yerine

2000 model polo classic aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum. çevremin yarısı orjinalliği bozma deyip karşı çıkarken yarısıda taktır kar edersin diyor. bide yeni bir sistem varmış 250 ytl civarı aracın motor kısmına kap şeklinde bi ilaveler yapılıyormuş buna 30 ytl değerinde madde dökülüp 2000 km boyunca yakıtta %30 - %40 oranında tasarruf sağlıyormuş. bu arada edirne'de brc 1650 ytl bu konuda bilgisi olan var mı?

Cevap: lpg ve cng yerine

kardeş..ben brc marka yeni taktırdım ve 1500 ytl taktılar..ayrıca senin demiş oldugun yakıt tasarruf aparatıda bi işe yaramıyor eger yarasaydı otomotiv sektörü hiç durmaz bu aparatları orjinal haliyle arabalara monte ederdi???iyi günler...

teşekkürler. bu yeni tasarruf aparatını taktıran 2 kişi buldum. 1 marea bide opel kadett marea hiç verim alamadığını söyledi. opel kadett sahibi uzun yolda yaklaşık 80-100 km daha fazla gittiğini söyledi. ople tek nokta enjeksiyon. polo classic opel e göre daha az yakar düşüncesi ile ana bayii lerine mail attım ama 2 ay dır cevap alamadım. brc taktırıcam bu gidişle fakat edirne'de bayii leri yok sanırsam. en yakın ve en iyi bayii araştırıyorum şu an

handsome_8222 bende edirneliyim 10 15 gün içinde bende brc taktıracağım. edirnede yetkili servisi var 2 tane iyi geceler

çağlayan engin çorlu aksoy oto'yu tavsiye ettiler. istersen özelden görüşelim

En yakın yetkili bayimizi ilgili link'den bulabilirsiniz.İyi çalışmalar
    http://www.brcnerede.com

Alıntı handsome_8222 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler. bu yeni tasarruf aparatını taktıran 2 kişi buldum. 1 marea bide opel kadett marea hiç verim alamadığını söyledi. opel kadett sahibi uzun yolda yaklaşık 80-100 km daha fazla gittiğini söyledi. ople tek nokta enjeksiyon. polo classic opel e göre daha az yakar düşüncesi ile ana bayii lerine mail attım ama 2 ay dır cevap alamadım. brc taktırıcam bu gidişle fakat edirne'de bayii leri yok sanırsam. en yakın ve en iyi bayii araştırıyorum şu an
    edirnede bayii varda takmak istemediğinden başka markaya yönlendirmeye çalışıyor.saygılar

EDİRNE DE ÖZ TRAKYA OTOGAZ OLARAK BRC MARKA KİTLERİN MONTAJI GENÇ PROFOSYENEL DİNAMİK KADROMUZ VE YENİLİKÇİ İŞLETMEMİZLE SORUNSUZ OLARAK DEVAM ETMEKTEDİR.12 YILDIR BÖLGEDEYİZ.SIRALI SİSTEMLERİN %95İ FİRMAMIZCA TAKILMAKTADIR.BU BİR GÜVEN MESELESİDİR.AYRICA EDİRNEDEKİ TÜM PLAZALAR FİRMAMIZI TERCİH ETMEKTEDİR.İŞİNİZİ ŞANSA BIRAKMAYIN

Ayrıca anlattığınız ürün bor madeni olsa gerek ben kendi aracıma denemek için taktım bir randıman alamadım.

Bu aparatlar 25 sene evvelde vardı. Bildiğim halde yinede taktım fakat randıman alamadım.gerek aparat gerek bor madeni olarak denemek amacıyla önce kendi aracıma taktım.fakat sonuç alamadım

şu an hala aracımda aparat mevcut isteyen arkadaşlar gelip görebilirler.fakat inanın ben bir faydasını görmedim

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler