+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kartaş 2001- 1.2 Palio'ya Lpg Takmıyor!

Kartaş 2001- 1.2 Palio'ya Lpg Takmıyor!

Merhaba arkadaşlar, bugun oglen balgattaki Kartas a ugradım, hem burda yetkili servis listesinde de var,hemde servis sonucta baska sorun cıkarsa da duzelttiriim diye, ama arac kabuldeki arkadasas soyledim,ben bi iceriye sorim dedi,sonra da 1.2 8v lere donusum yapmıyoruz dedi.. Ozel bir sorun var da ben mi bilmiyorum?

Brc taktırmayı dusunuyorum ve fiyat arastırıyorum su an.

Aşağıdaki linkten ANKARA' daki diğer yetkili servislerimizle görüşebilirsiniz.

http://www.brcnerede.com

Alıntı hknc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, bugun oglen balgattaki Kartas a ugradım, hem burda yetkili servis listesinde de var,hemde servis sonucta baska sorun cıkarsa da duzelttiriim diye, ama arac kabuldeki arkadasas soyledim,ben bi iceriye sorim dedi,sonra da 1.2 8v lere donusum yapmıyoruz dedi.. Ozel bir sorun var da ben mi bilmiyorum?

KAYBETMEK YOK

Aşağıdaki linkten ANKARA' daki diğer yetkili servislerimizle görüşebilirsiniz. Hiç bir sorun yok..

http://www.brcnerede.com

Alıntı hknc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

KAYBETMEK YOK

Sanırım araç yarı sıralı ( wasted spark) motora sahip olduğundan çekindi Kartaş. Ben geçen cumartesi Mocan Otogaz da taktırdım. Önce turuncu enjektör takmıştık ama o uymadı, bugün sabah mavi enjektör taktık şu anda hemen hemen benzinle aynı performansı görüyorum. 2-3 hafta içinde de tüketimimi doğru bir şekilde ölçerim inş. düşer.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler