19 mayis 2006 tarihinde Adana Polat otogaz da megane2  1.6 16 v. Aracima lpg donusumu yaptirdim.Mehmet ustaya ,Hicabi ve Goksel ustaya ve diger elemanlara  buradan cok tesekkur ediyorum.Aracimla yaklasik 5 -6 saat kadar ugrastilar ve gercekten cok iyi bir montaj oldu.Mehmet Usta ve diger arkadaslarin sorularimi gercekten sabirla dinlemeleri ve cevaplamalari beni cok memnun etti .Gelelim aracin durumuna aracimda herhangi bir ariza isigi ya da problem simdilik yok ve hala rahatca gezebilmekteyim benzinden gaza gecisler mukemmel cekis biraz fark ediliyor dustugu ama problem degil simdilik.hatta Nemrut daginin yollarini bilenler varsa 2 yol vardir oraya giden.birisi normal ve arabayi zorlamadan cikabileceginiz uzak yol ;digeri ise keskin virajlari ucurumlari olan ve gayet arabayi zorlayacak dik bir yol oyle ki benzinde bile 1.viteste cikabilirsiniz ve kisa olan yol.ben sirf araci denemek icin zor olani tercih ettim ve burayi lpg ile cikarttim araci.saat oglen 13:00 sicaginda hatta ordaki gorevliler bile abi bu ogle sicaginda su kaynatir araban aksami bekle falan dediler ama dinlemedim.sonucta daga cikan arabam hicbir sekilde su falan da kaynatmadi. arabanin cekisini merak edenlere yardimi olur umarim anlattiklarimin.simdi de Yakit degerlerini veriyorum:

LITRE LPG:        GIDILEN YOL:                           LPG FIYATI:

14.5 LT------------142 KM (SEHIRICI+AYAR)----1,37 YTL

9      LT------------100 KM (SEHIRICI)-------------- 1,37 YTL

24,8 LT------------322 KM (SEHIRLERARASI ADANA –ADIYAMAN) ADIYAMAN ADANADAN RAKIM OLARAK YUKSEK+KLIMA+3 KISI+BAGAJ FULL)----1,38YTL

28.12 LT----------360 KM (100 KM SI SEHIRICI+NEMRUT’A 1.VITESLE TIRMANIS+3 KISI)----1,44 YTL

DEPO FULLENIP TEKRAR DOLUM YAPILARAK SONUCLAR VERILMISTIR .EN SON FULLEDIM.SUAN 340 KM GEZDIM SON ISIK YANIP SONMEYE BASLADI.BILMIYORUM DAHA NE KADAR GIDER.DAHA TAM NET ANLAMIYORUM BU ISIKLARDAN GORECEGIZ.2A MUHENDISLIK CALISANLARINA SELAMLAR VE EMEGI GECEN ARKADASLARA TESEKKURLER.