+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: GDİ Motor

GDİ Motor

2001 model pajero pinine lpg takmayı düşünüyorum fakat bu konuda yeterli bilgi bulamadım bu motorlara lpg takılmıyormu bu konuda bilgisi olan veya daha önce taktıran varsa bilgi veirse svinirim herkese iyi günler dilerim.

Benzinle çalışan her araca LPG uygulaması olur.
    YETKİLİ SERVİSLERİMİZ linkinden size en yakın servisimizle temasa geçerek; fiyat, ödeme seçenekleri ve referans araçlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

KAYBETMEK YOK

Cevap: GDİ Motor

pajero dakı motor gdi mıdır.eger oyle ıse gdi motorlarada takılıyor mu burdakı forumdan anlasılan o

mitsibushi pajero-pinin 2.0 motor GDİ motorlu 4x4 araca LPG takılmıyor diye servislerden kesin cevaplar veriliyor ama bu motorlar konusunda AR-GE çalışmaları varmış.
    ama net bir cevap alamadım doğrusu

Henüz lpg takılmıyormuş bu tip motorlara

BRC DİYARBAKIR servisinden aldım bilgiyi 2 tip motora lpg takılmıyor GDİ ve FSİ motorlara

gdi motora takıldığı konusunda referans varmı?

Direk enjeksiyonlu araçlarda sadece VOLKSWAGEN ve ALFA ROMEO marka araçlara dönüşüm yapılabiliyor. Onun dışındaki direk enjeksiyonlu araçlara dönüşüm yapılamıyor.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

son geliştirilen sistem GDİ motorlara uyuyormu?

GDİ motorlara artık lpg takılıyor bu konuda iyi sonuç alınmış 1.8 carizma GDİ motora ceylanpınarda bir usta uygulama yapmış gayet iyi çalışıyor

Bu araçları lpg de çalıştırmak sorun değil uzun vade de sonuçlarını görmek gerek.İyi çalışmalar

2001 model 2.0 GDİ motora LPG taktım demek uğraşınca vede araştırınca oluyormuş. çok güzel çalışıyor ve arabada herhangi bir anormal durumda yok sanırım türkiyede ilk pajero pinin jeep olarak bende LPG ile çalışıyor ))

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler