+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: PALİO BİLGİSİ OLANLAR! LÜTFEN YARDIM..

PALİO BİLGİSİ OLANLAR! LÜTFEN YARDIM..

sa. arkadaşlar. 2004 fiat palio 1,2 16V aracıma brc sıralı sistemleri taktırmayı düşünüyorum. bu arabalarda sorun yaşayan veya tecrübesi olanlardan yardım ve düşünce bekliyorum. şimdiden teşekkürler...

Cevap: PALİO BİLGİSİ OLANLAR! LÜTFEN YARDIM..

ben gayet memnunum brc taktır ama bogaz kelebeği buji ve kabloları hava filtresi basinc sensörü bunları servise önce kontrol ettir araba benzinde iken sonra lpg taktir güvenle kullan

Aynı araç bendede var ve bende iki arada bir deredeyim. sonuç nasıl olur acaba

Yetkili bayilerimiz de yaptıracağınız montaj da sorun yaşamazsınız.İyi çalışmalar

fiat grubu zaten brc ile anlaşmalı. yetkili olan tüm bayilerde güvenle montaj taptıra bilirsiniz

Brc kit taktırdım. Bakalım sonuç ne olacak...

arkadaşlar bende 1999 model 1,6 palio var ilk başlarda her ne kadar sorun yaşasamda arabamın gazdan benzine geçmesi yapılıyordu hızı düşüyordu servise gidiyordum hızlanıyordu araba bu sefer stop ediyordu onu ayarlatıyordum araba fazla yakıyordu vs..vs.. baya başımın ağrımasına rağmen kağıthane 2a mühendislik,te tarık bey bütün sorunlarımı halletti kendisine çok teşekkür ediyorum işini severek yapan biri kendisine teşekkür ediyorum burdan önemli olan montajı iyi noktada anlayan birine yaptırmak

BENDE 1999 MODEL 1,6 PALİO VAR.ÖNCELERİ BİR SORUN YAŞAMIYORDUM.AMA ŞİMDİ GAZDA GİDERKEN BENZİNE TEKRAR GAZA KAFASINA GÖRE TAKILIYOR.BİRÇOK USTAYA GİTTİM SORUNU ÇÖZEMEDİM.

s.a arkadaşlar palio 1.2 8 valf sıralı taktırmayı düşünüyorum taktıran varmı tasarruf açısından farklılık oldumu yardımcı olurmusunuz teşekkürler

benim aracım 1,2 16v albea palıolarla motorlar aynı brc my07 seq 24 sıralı sıstem lpg taktırdım memnunum bu sıstemı tavsıye ederım ama lpg taktıracaklar önce aracının bakımlarını bır yaptırsın saglıklı calısan araca lpg takılsın canınızda sıkılmasın

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler