+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: RENAULT 19 EUROPA 1.6 RNE

Arrow RENAULT 19 EUROPA 1.6 RNE

Merhaba Brc çalışanları ve forumdaki arkadaşlar benim aracım 1999 model Renault 19 Europa 1.6 RNE aracıma BRC marka tek noktadan sıralı sisteme uygun bir sistem takılı beyin olarak AT 90 model var montaj yapılalı 2 sene oldu, montajdan bu güne kadar 20.000 km yol yaptım, şu an Trabzon ilinde yaşıyorum ve aracımı BRC servisi olan Teknik otogaza götürdüm lpg bakımlarının yapılmasını ve yakıt ayarlarının kontrol edilmesini istedim onlarda LPG elektro valfindeki filtreyi söküp temizlediler, ancak buharlaştırıcı regülatörün içerisindeki filtreyi söküp bakmadılar tıkalı olsa araç tekler dediler ve bilgisayara takıp yeniden ayar yaptılar, aracım şimdi şehirlerarasında 20 YTL gaz ile 120 km yol gidiyor ve km de 167 ytl ye geliyor gazın lt fiyatı 1,850 YTL opetten aygaz alıyorum, bu da 100 km de 9.2 lt yapıyor yakıtım sizce normalmi yoksa yeniden gidip kontrol ettirmem gerekirmi

Cevap: RENAULT 19 EUROPA 1.6 RNE

Ayar tuttu ise mesele yok. Ancak ateşleme sistemini, yağ ve hava filitre değişimi v.s. gibi benzin bakımlarını zamanında yaptırmanız lazım. Araç benzinde çok yakarsa gazda da çok yakacağını unutmayalım.

KAYBETMEK YOK

Cevap: RENAULT 19 EUROPA 1.6 RNE

sevgili admin arkadaşım yakıtın tutup tutmadığını bilemiyorum yani sarfiyat uygunmu değilmi daha aşağıya düşermi sarfiyat bilgilendirirseniz teşekkürler

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler