+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lpg

Arrow Lpg

Slm arkadaşlar 2006 model makyajlı vectra c aracıma BRC marka lpg taktırmak istiyorum fakat bazı endişelerim var
    1- lpg kuru bir yakıt olduğundan dolayı aracın valflerine zarar verdiğini ve ömrünü azalttığını öğrendim bunun bir çözümü yokmu mesela eş zamanlı çalışma gibi birşey yaptırabilirmiyim valflerin sağlığı açısından?
    2-Montaj süresi ne kadar bana araç çok gerekli olduğunda dolayı malesef 1 gün bile bırakma şansım yok gün içinde geri alabilirmiyim arabamı?

Yardımcı olursanız çok sevinirim saygılar...

Cevap: Lpg

Sayın Vectra C,

Aracınızın Valflerinde herhanbi bir sorun oluşmayacaktır( kendi araçlarımızda ; 205.000 kmde Vectra C 2200 cc elegance ve 103.000 Kmde 1600 cc Vectra C araclarımızda bu güne kadar LPG'den Kaynaklanan hiç bir motor problemi yaşamadık.

Montaj süreniz Vectra C için yaklaşık 4 saattir. Sabah 8,30'da montaja alınan aracınızı en geç saat 13'de teslim edilir.( Servisimiz için geçerli teslimat süresidir)

Saygılarımızla

Alıntı Vectra C Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar 2006 model makyajlı vectra c aracıma BRC marka lpg taktırmak istiyorum fakat bazı endişelerim var
    1- lpg kuru bir yakıt olduğundan dolayı aracın valflerine zarar verdiğini ve ömrünü azalttığını öğrendim bunun bir çözümü yokmu mesela eş zamanlı çalışma gibi birşey yaptırabilirmiyim valflerin sağlığı açısından?
    2-Montaj süresi ne kadar bana araç çok gerekli olduğunda dolayı malesef 1 gün bile bırakma şansım yok gün içinde geri alabilirmiyim arabamı?

Yardımcı olursanız çok sevinirim saygılar...
    MOCAN OTOGAZ
    "YETKILI SERVİS"
    MOCAN OTOMOTIV OTOGAZ LTD STI
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 OVUNC MOCAN 0 533 301 64 61 mocanotogaz.com.tr

Yokmu cevap verecek birisi?

Cevap için çok teşekkürler Mocan Otomotiv

peki eş zamanlı çalışan lpg modeli varmı bazı markaların yaptıklarını biliyorum fakat BRC de böyle bir uygulama varmı?

BRC eşzamanlı çalışır.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Cevap için teşekkürler 2A Mühendislik A.Ş BRC Taktırmaya karar verdim Bursada umarım güzel montaj yapabilirler

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler