+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ford focus 1.6 2000 model

ford focus 1.6 2000 model

herkeze selamlar 5 ay önce aldığım ford focus 1.6 2000 model arabama brc lpg kiti taktırıcam 15 gün içinde. Edirnede yaşamaktayım iki adet servisiniz var. Biri teknikel diğeri öztrakya ikisiylede görüşüceğim. hangi kitiniz benim arabama uygundur. ön bilgi ile gitmek için sitenizde deli gibi araştırma yapıyorum. profesyonelliğiniz için teşekkür ederim. bu yüzden brc yi tercih ediyorum. iyi günler mesajlarınızı dört gözle bekliyorum

Cevap: ford focus 1.6 2000 model

Alıntı çağlayan engin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkeze selamlar 5 ay önce aldığım ford focus 1.6 2000 model arabama brc lpg kiti taktırıcam 15 gün içinde. Edirnede yaşamaktayım iki adet servisiniz var. Biri teknikel diğeri öztrakya ikisiylede görüşüceğim. hangi kitiniz benim arabama uygundur. ön bilgi ile gitmek için sitenizde deli gibi araştırma yapıyorum. profesyonelliğiniz için teşekkür ederim. bu yüzden brc yi tercih ediyorum. iyi günler mesajlarınızı dört gözle bekliyorum
    SAYIN ÇAĞLAYAN ENGİN; Aracınıza uygun olan kitimiz BRC MY-07 dir.Şimdiden lpg li güzel günler dileriz.

Özençler 2A Çorum Otogaz

Özençler çok teşekkürler. taktırdıktan sonrada görüşlerim bildireceğim

Alıntı çağlayan engin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özençler çok teşekkürler. taktırdıktan sonrada görüşlerim bildireceğim
    Herzaman yanınızdayız bekliyoruz efendim.şimdiden hayırlı olsun

Özençler 2A Çorum Otogaz

sabah aracımı öz trakya otogaza bıraktım, akşam alıcam sabırsızlanıyorum birazda korkuyorum insallah bir aksilik çıkmaz

Aracınıza MY-07 modelimizi sorunsuz montaj yaptırabilirsiniz.İyi çalışmalar

aracıma my-07 kit takıldı ilk 50 kilometreden sonra radyatör suyunu dışarı attı havasını almamışlar ama suçu bana attılar bizden kaynaklı birşey değil dediler. sonra aracın yağı bitmiş dediler yağ aldım koca bidonu bocaladılar aracımı kendi ustama götürdüm 6 litre yağ çıktı motordan. neyse hepsini hallettik ama güvenmiyorum lpg yi taktırdığım yere birde hiç bir belge verilmedi bana projeyi vericez dediler garantikağıdı v.b hiç birşey vermediler bu gün uğrayıp soracağım neler verilmesi laızm bana

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler