+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kaçakmı var

kaçakmı var

merhaba 1 hafta önce opetten 30 ytl gaz aldım ve aracımı yaklasik 6 gün kullanmadım hafta sonu marşa bastığımda 30km yol yaptım ve gazın bitmesiyle yolda kaldım galiba kaçak var diyip hemen servise gittim ama kaçak yok daha öncede olmuştu fullemiştim ve şamandıranın iyi sıkılmamış olması nedeniyle kaçıyordu dolum ağzınıda sıktırdım sorun nedir anlamadım gazın uçtuğu kesin ama bulamıyorlar fikrinize ve tecrübelerinize ihtiyacım var

bilmiyorum acaba havamı aldım ama sanmıyorumki opet böyle bir şey yapsın.

Cevap: kaçakmı var

Dolum ucunu kontrol ettirin.
    Ayrıca alt borulara baktırın. Kısa sürede gazın bitiyor olması likit hatlarda bir kaçak olduğunu gösteriyor. (İstasyondaki pompada bir sorun yoksa)

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

bu dolum ucundan gazın geri gelmemesi gerekmiyormu şamandıranın kesmesi lazım bildiğim kadarıyla alt borulardada iğne ucu kadar delik olsa çok ses yapmazmı sonuçta depo içndeki gaz bayağı bir basınçlı değilmi anlamadım zaten kontrol ettirdim yinede teşekkür ederim kısa sürede cevap için

Kaçak küçük ise fazla basınç farkı oluşmayacağı için dolum agzın da kaçak olabilir genel bir kaçak kontrolü ve başka bir istasyonu denemenizi tavsiye ediyoruz.İyi çalışmalar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler