+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: mercedes C200 1995

mercedes C200 1995

Arkadaşlar ben de bu siteye yeni üye oldum. 95 C200 sahibiyim. araç 145 binde 2000 motor, 16 V., LPG konusunda hangi marka-sistemi önerirsiniz? bir de kullanan arkadaşlar benzin-lpg tüketimlerini karşılaştırmalı olarak bildirirlerse çok sevinirim. Ayrıca yakıt tüketimini azalttığı söylenen carbon clean ve oksijen sensörü hakkında bilgi verirseniz sevinirim. selamlar.

Cevap: mercedes C200 1995

Sn sabribaran aracınıza uygun ürünümüz MY-07 dir.Lpg tüketiminizi aracınızın benzin tüketimi ile kıyaslayabilirsiniz.Litre bazın da max %20 fazla lpg tüketiminiz olur.Oksijen sensörü arızalı araç benzin lpg fark etmez %30 civarı fazla yakar.İyi çalışmalar

iyi akşamlar. sitenizde patentini aldığınız yeni bir uygulamadan söz ediyorsunuz. (gaz ve benzinin aynı yerden püskürtülmesi). sitede 2 tane yorum var. yan etkileri ne olabilir diye. sistem mühendislik yazmış. ancak ben cevapları göremedim. yada bulamadım. eğer bu uygulama iyi ise -ki bence mantıklı ve faydalı- dönüşüm yaptırmayı düşündüğüm bayiiniz ATLIM OTOGAZ'da (MERCEDES servisi oldukları için-aracım C200) bu yeni uygulama var mı? yaygınlık düzeyi nedir? yoksa sadece size mi gelmeliyim? saygılar.

Aracınızın benzin enjektörü bölgesini inceledikten sonra bayimiz bu aparatın uygulanıp ugulanmayacağına karar verecek yaptığımız testler de herhangi bir sorun ile karşılaşmadık.İyi çalışmalar

SAYIN YÖNETİCİ 1994 MODEL C200 MERCEDES ARABAM VAR .SRALI BRC TAKTIRMAK İSTİYORUM HANGİ SİSTEMİ TAKTIRMALIYM. BU KONUDA BENİ AYDINLATIRMISINIZ. İVEDİ CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM

Bulunduğunuz bölge neresi aracınızın motor kodu 111.941 mi? İyi çalışmalar

111.941 DOĞRUDUR . İLGİNİZE VERECEĞİNİZ BİLGİYE TŞK. EDERİM

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler