+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [B]200 km hızdan sonra.[/B]

200 km hızdan sonra lpg devreden çıkıyor.araç benzine geçiyor.aracım peugeot 306 gti 2.0 170 hp

BRC sequent my 07..açıkcası sorun yaşıyorum diyemem ama yinede ufak bir detay var onu sormak istedim..yolda giderken 200 km hızdan sonra lpg devreden çıkıyor araç benzine geçiyor . sebebi nedir ??

Cevap: [B]200 km hızdan sonra.[/B]

@karaca1981
    Servisinize giderek basınç değerlerinizi kontrol ettirin. Sanırım o devirlerde rail basıncı yetersiz kalıyor.

Alıntı karaca1981 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    200 km hızdan sonra lpg devreden çıkıyor.araç benzine geçiyor.aracım peugeot 306 gti 2.0 170 hp

BRC sequent my 07..açıkcası sorun yaşıyorum diyemem ama yinede ufak bir detay var onu sormak istedim..yolda giderken 200 km hızdan sonra lpg devreden çıkıyor araç benzine geçiyor . sebebi nedir ??
    SAYIN KARACA1981;

Aracınızdaki sorun lpg basıncı ile alakalı.Montajı yaptırdığınız yetkili servisise gidersiniz bu sorun çözülür.Hız limitlerine uyduğunuz lpgli güzel dileriz

Özençler 2A Çorum Otogaz

Alıntı ozenclerotogaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SAYIN KARACA1981;

Aracınızdaki sorun lpg basıncı ile alakalı.Montajı yaptırdığınız yetkili servisise gidersiniz bu sorun çözülür.Hız limitlerine uyduğunuz lpgli güzel dileriz

Özençler 2A Çorum Otogaz

elimden geldiği kadar yavaş gitmeye çalışıyorum inanın
    bilgiler için teşekürler..

Alıntı faruk sevgili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @karaca1981
    Servisinize giderek basınç değerlerinizi kontrol ettirin. Sanırım o devirlerde rail basıncı yetersiz kalıyor.

teşekürler faruk bey..en kısa zamanda uğramaya çalışacağım..

taktırdığım bayiye gittim ve basınç ayarlarının çok normal olduğunu söylediler..aracım 35 kuruş yakıyor şu anda lpg de.ayarları değiştirip fazla gaz yollaybilirim denildi bu seferde 37.5 kuruş yakacağını söylediler..ben bu lpg yi zaten tasarruf için taktırdım ama bana fazla bir tasarruf sağladığı yok.. 37.5 kuruş yakacaksa km de bana faydası ne ? benim aracım 43 kuruş yakıyordu zaten.
    başka bir çözüm yolu yokmu ??

Aracınızın motor kodu XU10J4RS/L3 mi acaba? Bu kodu aracın ruhsatından kontrol edebilirsiniz.Montajı nerede yaptırdınız.İyi çalışmalar

merkez bayinizde taktırdım kağıthane de.. motor kodunu tam anlayamadım..ruhsata bakıyorum şase ve motor no var da sadece...

Sorununuz ile ilgili tarafınıza pm gönderildi.İyi çalışmalar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler