+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: siena 1.2 s 8 valfe

siena 1.2 s 8 valfe

merhaba arkadaşlar.siena 1.2 s marka 2001 model aracım var.bu araca lpg taktırmak istiyorum.ancak sıralı sistem değilde normal sistem brc marka tüp uyum sağlarmı acaba?1.4 lere uyum sağladığını biliyorum.ama 1.2 lerde ne derece sağlıklı olacağını bilemiyorum.yardımlarınızı bekliyorum.

Cevap: siena 1.2 s 8 valfe

Aracınızın ruhsatın da yazan motor tipi kısmını yazarsanız daha kolay yardımcı olabiliriz.
    Not:Aracınız sıralı enjeksiyon sistemine sahipse mutlaka sıralı sistem öneriyoruz.İyi çalışmalar

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınızın ruhsatın da yazan motor tipi kısmını yazarsanız daha kolay yardımcı olabiliriz.
    Not:Aracınız sıralı enjeksiyon sistemine sahipse mutlaka sıralı sistem öneriyoruz.İyi çalışmalar
    1242 motor ve çok nokta enjeksiyonlu aracım.ancak normal tip(karbüratörlü) lpg sistemine ek bir parça ilave edip uyum sağlattıranlar olmuş her hangi bir zararı olmadı ve gayette memnunum diyorlar kafam karıştı açıkcası.benim bildiğim çok nokta enjeksiyon sistemi takılmadığı zaman manifoldda patlama olur ve masraf açar.nasıl boyle bir sistem uygulanmaktaki?

1242 aracınızın siliindir hacmi 178 B5.000 gibi olur motor tipi nosu aracınız sıralı enjeksiyon tipine sahipse normal sistem takılmayacak iyi çalışmalar.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler