+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Otogaz Fiyatlari ve Yakit miktari

Iyi gunler.

Ben Ankarada oturuyorum aracima brc sequent 24 taktirmak icin rendevumu aldim insallah  cumartesi taktiriyorum.

merak ettigim Ankarada kac YTLden  ucuza nelelerden guvenilir otogaz alabilirim(dokme gaz olmayacak) arkadaslar ankarada 1.150-1.200 gaz bulmak cok kolay ama guvenemiyorum cunku bazi yerlerin otogaz diye millete dokme gaz sattigi cok duydum.

Arkadaslar 100kmde 10litre benzin yakan bir arac sequent 24 takiliyken net kac litre otogaz yakar?                 

Simdiden adminlere ve sorularimi cevapliyacak arkadaslara Tesekkur Ederim.

Iyi de arac ne bilmeden yakit soylenir mi?Ama ortalama sehir ici 11-12 litre gaz yakar.Sehir disi 6-7 litre...

brc seq 24 takili benim araçta da benzinde ne yakiyorsan tüp te de onu yakarsin. hayirli olsun güle güle kullan bir de sunu soyleyim. eskiþehir yolunda atoyu geçince aygaz onun hemen yaninda shell var. herhalde bu shell güzel gaz satiyor kullandim. bir de kurtulusta bir shell var onun gazi da iyi galiba bir dahaki sefer oradan alicam. 35 ytl lik gaz bana hergün kullanmama ragmen 12 gün gidiyor. haftasonu da bol bol real carrefour falan rahatca gezersin.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler