+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1999 model 1.6 SXE seat cordoba

1999 model 1.6 SXE seat cordoba

1999 model 1.6 SXE seat cordoba model bir arabam var ve brc taktırmayı düşünüyorum. haftada yaklaşık 600 km yol yapıyorum sizce ne kadar tasarruf sağlarım ve bir sorun yaşar mıyım?

Cevap: 1999 model 1.6 SXE seat cordoba

Sorun yaşamazsınız,litre bazında aracınızın benzin tüketim değerinin max.%15-20 civarı fazla lpg tüketimi olur.İyi çalışmalar

bakımlarınız iyi olduğunda net yüzde 40

Alıntı yoq13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1999 model 1.6 SXE seat cordoba model bir arabam var ve brc taktırmayı düşünüyorum. haftada yaklaşık 600 km yol yapıyorum sizce ne kadar tasarruf sağlarım ve bir sorun yaşar mıyım?
    SAYIN YOQ13;

Aracınıza uygun olan sistemimiz BRC MY-07 plug and drive dır.%45 lere varan yakıt tasasrrufu ve mükemmel bir sürüş konforu sağlarsınız. Yılda yaklaşık 30.000 km yol yapıyorsunuz.Aracınıza taktırdığınız sistemi yılda 2 defa amorti edersiniz.Şimdiden lpg li güzel günler dileriz.

Özençler 2A Çorum Otogaz

ilginiz için teşekkür ederim. izmir 2A genel müdürlüğünde bu gün itibariyle brc taktırmış bulunmaktayım umarım bir sorun yaşamam

şu anda hiç bir sorunum yok yaklaşık 1300 km yaptım. ancak şu ledler herkes gibi beni de delirtecek. daha dün fullettim opette aygaz aldım 32 lt bu gün 100 km den sonra yanıp sönmeye balşladı.??

Montajcınıza tam dolu tank kalibirasyonu yaptırınız daha stabil çalışacaktır.İyi çalışmalar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler