+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Renault kangoo 1,4

Renault kangoo 1,4

Merhabalar. Daha önce açtığım konulara ve yönetici arakdaşlara pm attığımda çok kısa bir zamanda yardımcı oldular tekrar teşekkür edeiyorum. Bir arakdaşımda renault kangoo 1,4 rtx marka araç var ve tüp istiyor. Kasa ağır olduğundan ve motorda hafif kaldığından ne performans alabiliyor nede yakıta para yetiştirebiliyor. Sizce tüp taktırtmasında herhangi bi problemle karşılaşabilirmi?

Yorumları okudum şikayetleri, önerileri ve sorunları genelde araç ilk çalıştığında stop etme gerçekleşiyoruş. Bu ciddi bir konu. Sonuçta araç hergün kullanılıyor ve böyle sorun her çalıştırmada oalcaksa, insanın zamanı gidecek, sinirleri yıpranacaksa hiç gerek yok diyor. bende siz değerli arakdaşlar ve yöneticilerden bilgi almak istedim.

Şimdiden teşekkür ediyorum.
    Saygılarımla

Cevap: Renault kangoo 1,4

Aracınıza yetkili servislerimiz de MY-07 modelimiz uygulanacak.Sorun yaşamazsınız.İyi çalışmlar

merhaba reno kango RTE marka arcıma brc marka sralı lpg taktırmak istiyorum ANKARADA ikamet ediyorum daha önceden kötübir tejrübem var aynımarka araçt brc marka lpg kullandım ama kalkışlarda gazyememe sorunuyla ugraşacamddiye difransiyelim dagıldı ve aracımı saymak zorunda kaldım buken aynı sorunlarla ugraşmak istemedigim için yazıyorum BRC markasının kalitesini çok iyi biliyorum ama gerçekten işinde uzman bir ekiple calışmak istiyorum ankarada yok sa başka ilede giderim inanın çok cektim
    yönlendirmenizi bekliyorum acil

Ankara yetkili servislerimizin iletişim bilgilerini ilgili link'de bulabilirsiniz.İyi çalışmalar
    http://www.brcnerede.com

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler