+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tesekkurlerr

merhabalar

Ben Burdurdan katiliyorum. Once BRC Antalya servisi olan Omer UYSALa cok tesekkur ederim. 2000 model Volvo marka aracima taktigi BRC sirali sistemin takimi sirasinda gosterdigi ilgiye alakaya cok cok tesekkur ediyorum. 
    Arabami sirali sisremi taktirip taktirmamak arasinda cok bocaladim. uzun zaman internetten yazili basindan daha once taktiranlardan yaptigim aractirmalar sonucu sirali ve 2A Muhendislikten Kadir Beyle maille aklima takilan son sorular hakkinda bilgi aldiktan sonra baglatmaya karar verdim. Onada buradan cok tesekkur ederim. BRC nin en yakin servisi bize Antalyada olan idi. 2A Muhendisligin den yetkili servislerin telefon ve adreslerini aldim hemen irtibat kurdum kendisinden randevuyu aldim. Araci sabah teslim ettim aksam uzeri araci teslim aldim. daha once araci beraber test ettik ve belki inanmayacaksiniz ama bana o an araba benzinden daha iyi performans gosterdi inanin cok sasirdim. Burdur a donerken ki performansi gorulmeye degerdi rampalarda bile atakti siz artik duz yoldakini tahmin edebilirsiniz. 
    simdi aracini boyle sirali sistem taktirmak isteyenler bence daha fazla beklemesinler. BRC nin sirali sistemi cok harika insaallah boylede devam eder.  Ben cok memnun kaldim. 2A Muhendisligine boyle bir sistem yaptiklari icin ve Antalya Bayisi Omer UYSAL beyefendiye gosterdigi ilgiye ozene ve yardimlari icin tekrar tekrar tesekkur ediyorum. basarilarinin devamin diliyorum.

Gule gule kullanin. Uzun yillar urunumuzden fayda gormenizi dileriz.
    Sizden ricamiz aracinizin bilhassa benzinle ilgili periyodik bakimlarini zamaninda yaptirmaniz ve gaz ikmalini devamli bilinen yerlerden, mumkunse ayni istasyondan yapmaniz.
    Her turlu soru ve sorunlariniz icin hizmetinize amade oldugumuzu bir kere daha bilgilerinize sunar, kazasiz belasiz kullanimlar dileriz.
    Saygilarimizla,

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler