+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2006 model opel astra twinport için

Question 2006 model opel astra twinport için

selamlar benim aracım 2006 model opel astra twinport aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum şu an vanda görev yapıyorum opel servisine gittigimde 1700ytl ve 6 ay taksit yapabileceklerini söylediler acaba bu fiyat heryerde sabit mi oluyor yoksa değişkenmi ayrıca opel astra twinportlarda manifoltun sökülmese taraftarıyız diyorsunuz acaba manifolt sadece lpg montaj sırasında sökülüp sonra tekrarmı takılıyor yoksa komple iptalmi ediliyor belirmiş oldugum konularada aydınlatıcı bilgi verirseniz sevinirim ...SAYGILARIMLA

Cevap: 2006 model opel astra twinport için

Manifolt sökülüp gerekli işlemler yapıldıktan sonra tekrar yerine takılıyor.İyi çalışmalar.

twinport motorlarda lpg dönüşümü yapılınca bi saorun olyormu?arıza lambası yanma gibi sorunlar

Herhangi bir sorun yoktur.Düzgün montaj,kalibirasyon ve teknolojik bir lpg kiti ile arıza lambası yanmaz.İyi çalışmalar

2006 model opel astra 1.6 twinport araca 5-6 ay kadar önce landi marka lpg taktırdım.
    klimayı açtığımda araçta tekleme oluyor. araçla giderken debraja bastığımda aracın devri düşüp yükseliyor. araç stop ediyor. servise gittiğimde fanı sonuna kadar açmamam gerektiği söylendi ama yine de sorunum çözülmedi klıma ile düşük viteste giderken araç tekleyerek gidiyor sanki. benzinde hiç bir sorun olmuyor.
    bunun bir çözümü var mı
    teşekkürler

Ani gaza yüklenmelerde tekleme yapıyormu.İyi çalışmalar

Sayın Uygun09,

Aracınızın LPG Kalibrasyonu iyi yapılmamış ve muhtemelen Yakıt Karışımı Hayli Zengin Çalışıyor.

Bilgilerinize Sunarız.

Saygılarımızla

Alıntı uygun09 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2006 model opel astra 1.6 twinport araca 5-6 ay kadar önce landi marka lpg taktırdım.
    klimayı açtığımda araçta tekleme oluyor. araçla giderken debraja bastığımda aracın devri düşüp yükseliyor. araç stop ediyor. servise gittiğimde fanı sonuna kadar açmamam gerektiği söylendi ama yine de sorunum çözülmedi klıma ile düşük viteste giderken araç tekleyerek gidiyor sanki. benzinde hiç bir sorun olmuyor.
    bunun bir çözümü var mı
    teşekkürler

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

servise götürdüğümde tüple ilgili bi sorun olmadığı söylendi yakıt kalibrasyonunun yapıldığı
    opel siyah motorlarda böyle sorunun olduğu söylendi ne derece doğru bilmiyorum fanı klimayı açtığımızda elektrik yükünün arttığı bunun için alıp vermelerin olduğunu söylediler
    benim sorunum için ne önerirsiniz

ani gaza yüklenmelerde tekleme oluyor

belirli bir hızla yüksek viteste giderken eğer motor devrim biraz düştüyse araç gazyemiyor tekleme oluyor virjlarda araç biraz yavaşladığı için gaza yüklendiğimde araç tekliyor.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler