+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: mrblar (pejo 206)

mrblar benim sorunum malim ulkemizdeki benzin fiyatlari aldi basini gidiyor vetabiki benim gibi benzinli arac sahipleri lpgye donus yapiyorrr.benim sorunum aracima  lpg taktirmak istiyorum fakat daha once 206ya lpg taktiran veya takan kimseye raslayamadim belki icinizde birisi wardir takan veya tatirip kullanan sizlerden yardim istiyorum. 
      1-lpg de yakit tasarrufu nekadar  taktirmaya degermiii?
      2-aracin performansinda degisme olurmu?
      3-bana yaklasik nekadara mal olur?
      4-benim aracima en iyi uyum saglayacak lpg donusum cihazi hangisi?
      5-ben konyada bulunmaktayim ve burada onereceginiz guvenilir bir yer warmi?
      6-tesekkurler: : )

Konuyla ilgili bize gonderdiginiz emaile cevap vermistik. Burada da tekrarlayalim:
    1- Yakit tasarrufunuz %50 mertebelerinde olur. Yaptiginiz yillik kilometreye gore yatiriminizi ne kadar surede amorti edeceginizi bu kilometreye gore siz bulacaksiniz.
    2- Arac perforoansinda bir degisiklik olmaz
    3- Aracin karburatorlu veya enjeksiyonlu olmasina gore fiyat degismektedir.
    4- Aracinizin model yilini , gucunu ve motor kodunu bildirmeniz gerekiyor.
    5- Konya yetkili servisimizin adres bilgilerini anasayfamizdaki "Yetkili Bayilerimizin Listesi" nden alabilirsiniz.
    6- Urunlerimize gosterdiginiz ilgi nedeniyle biz tesekkur ederiz.
    Iyi gunler.

tesekkurler kadir bey sorularimi yanitladiginiz icin fakat kafamdaki soru isaretlerini daha gideremedim ve size tekrar danismak isterim piyasa arastirmasi yaptigimda herkes sizin firmanizi(brcyi ovuyor) fakat sirali tip enjeksiyonlu araclarda  brc nin daha yeni oldugunu bu nedenlerle sorunlar ciktigi seklinde bilgiler edindim ve bu benim kararim tam vermisken tekrar dusundurmeye baslatti.birde su arac listenizi actigimda degisik karakterler cikmakta  sanirim bu sorun benim pcden kaylaniyo bu sebepden dolayi arac listenizi goremiyorum onedenle daha onceki sorumu yenilyorum: arac listenizde benim aracim mevcutmu?mevcutsa bu musterinizle gorusmem icin irtibat numarasini alabilirmiyim?sequent modellerinden hangisi  uygun? yada sanirim bunlardan onceki fast modelini uygunmudur bunlar arasindaki fiyat ve teknik farklar nedir?
     simdiden cok tesekkurler
     sanirim sizin cihazinizi tercih edecem ve bunun en buyuk sebebide sizinle buradan her turlu sorunu paylasip cozumlemeniz .bu calismanizdan dolayi sizi kutlar ve taktir ederim.tekrar tesekkurler.

Araciniza uygun kit SEQUENT-24 modelimizdir.
    BRC markasi dunyada bu sistemleri ilk uygulayan firma olup, bir dunya markasidir ve piyasada firmalarin hepsinden daha eskidir.
    Bu bilgileri verenler kimlerse onlardan uzak durun ve bir daha ugramayin. Ya konuyla hic ilgileri yok, ya da sizi yaniltiyorlar. 
    Bize gonderdiginiz emaile verdigimiz cevaptada goreceginiz gibi, web sitemizdeki bayi listemizden size en yakin olani sececeksiniz ve referans araclari o bayimizden soracaksiniz.
    Arac listemizde olmayan arac yok, sizin modeliniz de var. Bu liste uygulama icin TSE den izin aldigimiz montaj yapabilecegimiz araclarin listesidir. Dosya pdf formatindadir. Goruntuleyebilmeniz icin bilgisayarinizda acrobat reader programinin yuklu olmasi gerekir. Bu program ucretsizdir. Her yerde bulabilirsiniz.
    Diger montajcilardan farkimiz, distributor firma olarak tum kullanicilarimiza buradan hizmet veriyor olmamizdir. Montaji yetkili servislerimizde yaptirmak kosuluyla her zaman urun ve hizmet destegini bizden almaya devam edeceksiniz.
    Iyi gunler.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler