+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2004 model toledo için lpg dönüşümü yaptırdım.

2004 model toledo için lpg dönüşümü yaptırdım.

merhaba yaklaşık bir ay evvel Kardeşler oto lpg dönüşüm servisinde lpg montajı yapıldı ve sonuç berbat.

Cevap: 2004 model toledo için lpg dönüşümü yaptırdım.

merhaba
    bende aynı araç için lpg taktırmayı düşünüyorum, aracınızın yakıtı ne kadar acaba şu anda, birde motor arıza lambasının yanması gibi bir problemle karşılaştınızmı acaba

Alıntı emanus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba
    bende aynı araç için lpg taktırmayı düşünüyorum, aracınızın yakıtı ne kadar acaba şu anda, birde motor arıza lambasının yanması gibi bir problemle karşılaştınızmı acaba
    SAYIN EMANUS;

BRC MY-07 ile aracınızda %45 lere varan bir yakıt tasarrufu sağlayabilirsiniz.lpg montajından sonra Motor arıza lambasının yanması genelde; yakıt karışım oranlarının düzgün olmamasından kaynaklanır,fakat brc my-07 plug and drive hassas kalibrasyonu ile buna kesinlikle müsade etmez.Yani işi tesadüflere bırakmaz dolayısıyla böyle bir sorun ile karşılaşma ihtimali çok düşük seviyelerdedir.Aracınıza güvenle yetkili 2A Bayilerinde montaj yaptırabilirsiniz.şimdiden lpg li güzel günler dileriz.

Özençler 2A Çorum Otogaz

bende arıza lambasını yakıyor ve aradan iki gün geçtikten sonra kendi kendine tekrar sönüyor. bunun sebebi lambda sensöründen kaynaklanmıyor.
    yani lamba yanmıyor diye bişey yok bendeki my-07 ve arıza lambasını yakıyor .

bundan başka yakıt konusunda ise 850 kmlik yoklu 175 ytl ye rahat rahat gidebiliyorum.

şehir içinde ise 60 ytllik yakıt ile 350 km rahat yol yapıyorum.

Alıntı abdülkerim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende arıza lambasını yakıyor ve aradan iki gün geçtikten sonra kendi kendine tekrar sönüyor. bunun sebebi lambda sensöründen kaynaklanmıyor.
    yani lamba yanmıyor diye bişey yok bendeki my-07 ve arıza lambasını yakıyor .

bundan başka yakıt konusunda ise 850 kmlik yoklu 175 ytl ye rahat rahat gidebiliyorum.

şehir içinde ise 60 ytllik yakıt ile 350 km rahat yol yapıyorum.
    SAYIN ABDULKERİM;

Arıza lambası tesadüfen yanmaz da ve tesadüfen kendiliğinden sönmez de.Muhakkak bir sebebi vardır.Lpg den kaynaklanan bir durum varsa bu sorun yapılacak ince ayarlarla giderilir.lütfen servisinize başvurun bu sorunu halledecektir.Bu arada aracınız ne ilginçtir şehir içinde uzun yola nazaran daha az yakıyor.

Özençler 2A Çorum Otogaz

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler