+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: GRANDE PUNTO İÇİN HANGİ VERSİYON

GRANDE PUNTO İÇİN HANGİ VERSİYON

MERHABA 2007 MODEL GRANDE PUNTO ARACIMA BRC TAKTIRMAK İSTİYORUM. MERSİNDE YETKİLİ BAYİNİZ VARMI AYRICA LPG TAKTIRMADAN ÖNCE ARACIMA HERHANGİ BİR BAKIM YAPTIRMAM GEREKİRMİ ARACIM ŞUAN 18000 KM DE. ŞU AN TAKTIRABİLECEĞİM EN YENİ VERSİYONU YAZARSANIZ SEVİNİRİM.

Cevap: GRANDE PUNTO İÇİN HANGİ VERSİYON

Aracınıza MY-07 montajı yapılacak Mersin yetkili bayimiz Tofaş Boranlar'dır.Daha geniş bilgi için Boranlar'a müracat edebilirsiniz.İyi çalışmalar

Aracınız 2007 model olduğuna göre mekanik garantisi devam ediyordur sanırım servis tofaş servisiymiş bence çok şanlısınız belki lpg'den dolayı garantisini de bozmuyorlardır.

YETKİLİ SERVİSİNİZ ARACIMA LPG TAKAMIYOR

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınıza MY-07 montajı yapılacak Mersin yetkili bayimiz Tofaş Boranlar'dır.Daha geniş bilgi için Boranlar'a müracat edebilirsiniz.İyi çalışmalar
    MERHABA BEN SİZİN ÖNERİNİZ ÜZERİNE GRANDE PUNTO ARACIMI MERSİN BORANLAR SERVİSİNE GÖTÜRDÜM. ANCAK SERVİS YETKİLİLERİ BANA FİAT'IN GRANDE PUNTO ARAÇLARA LPG TAKILMASINA İZİN VERMEDİĞİNİ BU ARAÇLARDA ÇEŞİTLİ SORUNLAR YAŞANDIĞINI BU NEDENLE ARACIMA LPG TAKAMAYACAKLARINI İFADE ETTİLER. BU KONU HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZİ YAZARSANIZ SEVİNİRİM AYRICA MERSİNDE ARACIMA BRC LPG TAKTIRABİLECEĞİM BAŞKA BİR YETKİLİ SERVİSİNİZ VARMI YARDIMCI OLIRSANIZ SEVİNİRİM.

Bahsi geçen araçlarda lpg'ye geçince Fiat'ın garanti kapasamı dışına çıkıyor.Adana yetkili servislerimize ulaşabilirsiniz.İyi çalışmalar

Merhabalar,
    Ben de grande punto 1.4 8V 77bg aracıma brc marka lpg kiti takmayı düşünüyorum.
    Benim en çok merak ettiğim konu patentli ürününüz olan GAZ BESLEME APARATI grande puntolarda kullanılabiliyor mu?
    Ayrıca eğer forumda bu aparatın kullanılabildiği araçların bir listesini hazırlayıp sunarsanız araçlarını deldirmek istemeyen kullanıcılar için kolaylık olacağı kanaatindeyim.
    İyi çalışmalar...

Bu konuda araç tipine göre liste uygun değildir.Motor koduna göre bir liste yapmak daha doğru olur böyle bir durumda ise 550-600 yakın bir liste yapmak gerekir.Konu hakkında son kararı yetkili bayilerimiz veriyor.İlgili linkden size uygun bayimiz ile görüşebilirsiniz.Saygılar
    http://www.brcnerede.com

Talking Cevap: GRANDE PUNTO İÇİN HANGİ VERSİYON

Slmlar. Benim araç da 2009 model Grande Punto 1.4 77 beygir triptonik vites. 2 ayı geçti taktıralı BRC'yi. Şu anda bir problem yok. Gazı da Total'den alıyorum. Fiyatı en uygun olan Total şu anda. Kar etmeye başladım bile. Benzinle baş edilmiyor valla.

benimde aracımpunto evo 1.4 fire 77ps gazintep te taktırmak istiyorum hangi servisinizi önerirsiniz garanti veriliyormu eger veriliyorsa motorun tümüne mi yoksa sadece lpg kitinemi veriliyor?

Sistemlerimiz 2 yıl veya 100 bin km garantilidir.Aracınızda lpg kaynaklı oluşabilecek sorunlarda ayni garanti kapsamına girmektedir.İlgili linkden yetkili bayi listemize ulaşabilir size uygun bayimiz ile iletişime geçebilirsiniz.Saygılar
    http://www.brcnerede.com

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler