+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sistem değiştirme

sistem değiştirme

arakadaşlar 1994 model vectra 2.0 gls aracım var. şu anda üzerinde normal sistem voltran marka 1 yıllık lpg mevcut. bunu sıralı sistem ile değiştirmek istiyorum. enjeksiyonlu OHC motor bulunuyor. bu mümkün mü ve maliyeti ne kadar olur. yardımlarınızı bekliyorum.

Cevap: sistem değiştirme

Alıntı omer1360 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arakadaşlar 1994 model vectra 2.0 gls aracım var. şu anda üzerinde normal sistem lpg mevcut. bunu sıralı sistem ile değiştirmek istiyorum. enjeksiyonlu OHC motor bulunuyor. bu mümkün mü ve maliyeti ne kadar olur. yardımlarınızı bekliyorum.
    Nerede oturuyorsunuz ve mevcut sisteminizin markası ney ve kaç yıllık bir cihaz

Cevap: sistem değiştirme

Alıntı omer1360 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arakadaşlar 1994 model vectra 2.0 gls aracım var. şu anda üzerinde normal sistem lpg mevcut. bunu sıralı sistem ile değiştirmek istiyorum. enjeksiyonlu OHC motor bulunuyor. bu mümkün mü ve maliyeti ne kadar olur. yardımlarınızı bekliyorum.
    SAYIN OMER1360;

Vectra A aracınızı sıralı sisteme dönüştürebilirsiniz.Fakat eski sistemden sadece mevcut lpg dönüşüm tankınız kullanılabilir.Diğer tüm parçalar değişecektir.Fiyat konusunda size en yakın yetkili 2A Bayisi ile görüşebilirsiniz.

Özençler 2A Çorum Otogaz

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler