+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan
1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2A yetkililerinin Dikkatine(45 lt lik simit tank multivalf değerleri)

2A yetkililerinin Dikkatine(45 lt lik simit tank multivalf değerleri)

sayın 2A yetkilileri ve saygıdeğer servis ustaları ben 1 ay önce mercedes E200 aracıma MY-07 kit taktırdım.forumdan takip ettiğim kadarıyla bu seviye ledlerinde hep sıkıntı var.benzer sorunlar bendede var.ancak forumda topiğin birinde rastlamıştım 45 lik simit depo multivalf değerleri diye fakat şimdi bulamıyorum.sizden ricam bu değerleri yazarsanız kalibrasyon için servise gideceğim onuda kalibre ettirmiş olalım en azından.
    hepinize şimdiden teşekkürler.

Cevap: 2A yetkililerinin Dikkatine(45 lt lik simit tank multivalf değerleri)

Alıntı imparator_74 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın 2A yetkilileri ve saygıdeğer servis ustaları ben 1 ay önce mercedes E200 aracıma MY-07 kit taktırdım.forumdan takip ettiğim kadarıyla bu seviye ledlerinde hep sıkıntı var.benzer sorunlar bendede var.ancak forumda topiğin birinde rastlamıştım 45 lik simit depo multivalf değerleri diye fakat şimdi bulamıyorum.sizden ricam bu değerleri yazarsanız kalibrasyon için servise gideceğim onuda kalibre ettirmiş olalım en azından.
    SAYIN İMPARATOR;

Montajı yaptırdıgınız servisinize gidip tam dolu tank seviye kalibrasyonu yaptırırsanız bu sorun halledilecektir.en fazla 2 dakıkanızı alacak.lpg li güzel günler dileriz.

Özençler 2A Çorum Otogaz

45 litrelik simit tank için
    multivalf elektrik değerleri:
    1063
    692
    308
    94
    41
    (değerler Milivolt)

2 kez tam dolu depo ile yetkili serviste kalibrasyon yapildigi halde halen seviye ledim saglikli calismiyor. 4 isik yaniyor 3e sonra 2ye dusuyor, sonra tekrar 4e cikiyor.
    Mantiken sehir ici 350 km yol yaptigim varsayilir ise her isigin yaklasik olarak 90 kmde sonmesi gerekiyor ama maalesef halen duzensiz...

Sayın İmparator_74,

Değerleri biz vermiştik, tekrar etmekte fayda olduğunu görüyoruz.

45 Litrelik Simit tank için Multivalf'in elektriksel Değerleri

1113mv - 690 mv - 308 mv - 94 mv - 41 mv

Saygılarımızla

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

simitlerde düzen tutmuyor. depo dolu ama 3 görünüyor biraz gidyorsun tekrar 4 oluyor. ışık teke düşüyor 200 km daha gidiyor. yanıp sönmeye başlıyor. durup tekrar çalıştırddığında 4 den başlıyor

Tam dolu tank kalibirasyonu yaptırnız.Ledelerin okuma süresi 2.5 dakikadır.İyi çalışmalar

Alıntı Mocan Otomotiv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın İmparator_74,

Değerleri biz vermiştik, tekrar etmekte fayda olduğunu görüyoruz.

45 Litrelik Simit tank için Multivalf'in elektriksel Değerleri

1113mv - 690 mv - 308 mv - 94 mv - 41 mv

Saygılarımızla
    sayın Mocan Otomotiv bu değerler 45lt simit tanklarda standartmıdır. yoksa farklı marka simit tanklarda yada her tankta değişebilirmi.
    97 honda euro civic 1.4i

Rakamlar güncellendi, yeni rakamları pm'den gönderiyoruz.

Saygılarımızla

Alıntı necc7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın Mocan Otomotiv bu değerler 45lt simit tanklarda standartmıdır. yoksa farklı marka simit tanklarda yada her tankta değişebilirmi.

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

Sayın Mocan Otomotiv 09.06.2008 tarihinde vermiş olduğunuz multivalf değerlerini ben yetkili montajcı arkadaşa rica ettim ve sağolsun o değerleri girdi.
    Şimdi çok anormal sayılmamakla beraber yaklaşık olarak ( birazda ben lıştımgaliba) seviye ledleri gösteriyor.
    Son olarak daha sağlıklı gösteren değerler var ise onları sizden rica etsem;yakında teknik servise gitmeyi düşünüyorum ve ordaki ustadan vereceğiniz değerleri girmesini rica edeceğim.
    Aracım chevrolet rezzo ve depo 45 litrelik hacme sahip.
    Saygılar iyi çalışmalar...

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler