+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan
1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Laguna II İçin LPG Kiti ve Performans...Lütfen Yardım

Laguna II İçin LPG Kiti ve Performans...Lütfen Yardım

Merhaba. Konu kirliliği olmaması için böyle başlık açmada tereddüt ettim ancak çevreden duyduğum yorumlar farklı olduğu için sizlere sormayı uygun buldum.
    2005 Model 1,6 16V laguna 2 aracıma BRC lpg dönüşümü yaptırmayı düşünüyorum. Araçta herhangi bir uyumsuzluk yada performans düşüklüğü meydana gelir mi? Ortalama yakıt tüketimini nasıl etkiler? Şu an şehir içi 30-35 ykr civarında bir tüketimi var.
    Birde asıl kafamı karıştıran konu yetkili servis lpg dönüşümü yaptırdığımda aracı servise almayacaklarını söyledi böyle bir hak yada yetkileri var mı?

Son olarak konyada ikamet ediyorum. Sanırım burada tek dönüşüm servisi var.
    Görüş ve önerileriniz benim lpg dönüşümü yapıp yapmama kararımı etkileyecek cevaplarınızı bekliyorum.

Cevap: Laguna II İçin LPG Kiti ve Performans...Lütfen Yardım

Ürünlerimiz de herhangi bir uyumsuzluk söz konusu değildir.Lpg tüketiminiz litre bazında benzinden max.%15-20 civarı fazla olacaktır.Konya yetkili bayimiz Genç Otogaz'da sorunsuz montaj yaptırabilirsiniz.Bazı araç firmalarının yetkili servisleri anlam veremediğimiz aracı almama uygulamasını yapmakta malesef.İyi çalışmalar

Bugün Genç otogaz a gittim. Peşin 1500 YTL 10 taksitli ise 1650 YTL fiyat çıkardılar. Henüz marka konusunda tam karar verebilmiş değilim. Her firma kendi malını övüyor.

Alıntı pharnakia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün Genç otogaz a gittim. Peşin 1500 YTL 10 taksitli ise 1650 YTL fiyat çıkardılar. Henüz marka konusunda tam karar verebilmiş değilim. Her firma kendi malını övüyor.
    SAYIN pharnakia;

Kimse yoğurdum ekşi demez Fakat bu sistem bir kere takılıyor.Kendini her türlü ispatlamış bir ürün varken lütfen kendinizi ve de aracınızı maceraya atmayın.sadece montaj yapılana kadar değil montaj sonrası tüm imkanlarıyla yanınızda olan bir firma var.Neden BRC ?
    Neden Türkiyedeki otomobil firmaları (opel-chevrolet-fiat-proton-daihatsu) BRC yi 0 km araçlarında tercih ediyor
    Neden Türkiyedeki 140 ı aşkın lpg dönüşüm servisi BRC nin bayisi
    Neden Brc takılı araçların 100 km yada 2 yıl garantisi tüm ülke çapında geçerli(örneğin;diğer markların birden fazla distiribütörü var aynı malın A Distiributörün bayisinin taktığı mala B distiribütorunun bayisi garanti hizmeti vermemekte)
    BRC takılı araclar tüm bilgiler internet ortamında garanti belgesi hazırlanarak ülkeminher şehrinde 2A Mühendislik bayisinde garanti hizmeti alabilmekte
    Neden BRC MY-07 plug and drive(tak ve sür) ile max %3 hata ile program atılmış araçlarda aracın orjınal benzin ecusune zarar verilmemekte.
    neden neden ..... efendim brc taktırmanız için bir sürü neden var.maceraya girmeyin.şimdiden lpg li güzel günler dileriz.

Özençler 2A Çorum Otogaz

Thumbs up Cevap: Laguna II İçin LPG Kiti ve Performans...Lütfen Yardım

sayın.pharnaki ben reno servisi hem lpg montajı yapan reno servisi olarak size önerim BRC dir.Hiç bir sorun yaşamazsınız.Hemde konyada brc bayisi bu işin uzmanıdır.bu işe ilk başlayan montajcıdır.şimdiden hayırlı olsun.

Bilgilendirmeleriniz için çok teşekkürler. Nette gördüğüm bazı yorumlarda dizel gibi ses yaptığı söylenmiş bu konuda bilgi verebilir misiniz? Çünkü aracımın motor kısmından bu şekilde ses gelmesini istemem. İlginize teşekkürler. İyi ki bu foruma girmişim

Bilgilendirmeleriniz için çok teşekkürler. Nette gördüğüm bazı yorumlarda dizel gibi ses yaptığı söylenmiş bu konuda bilgi verebilir misiniz? Çünkü aracımın motor kısmından bu şekilde ses gelmesini istemem. İlginize teşekkürler. İyi ki bu foruma girmişim
    SAYIN PHARNAKİA;

BRC enjektörleri piyasadaki sözde enjektörlerle mukayese edilemeyecek bir teknolojiye sahiptir.farklı enjektörler belli kilometreler sonra debi ayarına ihtiyaç duyar BRC Enjektörleri binlerce kilometre sonra bile ilk günkü özelliğini korur.ses konusunda ise enjektörlerimizin sesini araç içersinde duyamazsınız.motor kaputunu açıp özellikle dinlemek istediğinizde duyabilirsiniz.Bu arada biz bu sese de ''performans ve ekonominin sesi ''diyoruz şimdiden lpg li güzel günler dileriz.

Özençler 2A Çorum Otogaz

Çok teşekkürler @ozenclerotogaz çokfaydalı bilgiler verdiniz. Hiçbir ürünün sitesinde bu kadar paylaşım ve destek yok.Sadece birkaç montaj resmi ve sorulmuş ancak yanıt alınmamış onlarca soru. Pazartesi Allah izin verirse aracımı Konya Genç Otogaz'a bırakacağım umarım sorunsuz bir şekilde montajı yapılır ve böyle bir dönüşüm yaptırdığım için pişman olmam.Çok teekkürler

Çok teşekkürler @ozenclerotogaz çokfaydalı bilgiler verdiniz. Hiçbir ürünün sitesinde bu kadar paylaşım ve destek yok.Sadece birkaç montaj resmi ve sorulmuş ancak yanıt alınmamış onlarca soru. Pazartesi Allah izin verirse aracımı Konya Genç Otogaz'a bırakacağım umarım sorunsuz bir şekilde montajı yapılır ve böyle bir dönüşüm yaptırdığım için pişman olmam.Çok teekkürler
    SAYIN PHARNAKİA;

Şimdiden hayırlı uğurlu olsun,emin olun pişman olmayacak hatta sıkı bir BRC taraftarı olacaksınız Aramıza şimdiden hoşgeldiniz.

Özençler 2A Çorum Otogaz

MEGANE 2006 1.4 Hb aracıma lpg taktırmak istiyorum.BRC megane uyumu nasıldır.Ümraniyede hangi servise gitmeliyim.Aracımın km de tahmini yakıt tüketimi nasıl olur şehir içi ve dışı.Araç biligisayarında problem yaşarmıyım.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler