+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Enjektörler neden arıza yapar???????

Enjektörler neden arıza yapar???????

3 yılda 3 enjektör arıza yaptı ve değiştirildi. dün değişen enjektörlerden birisi yine arıza yaptı.
    enjektörler neden arızalanır, fiyatları nedir?

Cevap: Enjektörler neden arıza yapar???????

İstanbul trafiğinde 300 bin km geçmiş enjektörlerimiz dolaşmaktadır.Çok kolay arıza yapan bir parça değildir.
    Arıza Sebepleri ise;
    1-Kötü yakıt
    2-Zamanında yapılmayan filtre değişimi ve orjinal filtre kullanmamak
    3-Hatalı montaj
    Bende bu durumlar yok diyorsanız
    Aracınızın lpg tesisatı mutlaka kontrol edilmeli yani sık karşılaştığımız bir durum değildir.
    İyi çalışmalar

montajı konyadaki yetkili servis yaptı. filtre de anı yerde ve geçen yıl değiştirildi. üzerinden 10 bin km geçmiştir. ilgili servis hakkında bilginiz bizden fazladır.
    yakıt kalitesine gelince, kendi tecrübelerime dayanarak sürekli aynı yerden veya aynı markadan almaya çalışıyorum. daha önce hatta uzun bir süre önce hangi marka yakıt kullanmam konusunda bir soru sormuştum ancak kesin bir cevap alamamıştım. burda bunu açıkça yazamamanız çok normal. ama birde şu açıdan bakın, kötü yakıttan dolayı hem daha fazla yakıt gideri olmakta hemde değişen parçalardan dolayı ayrıca hem maddi hem manevi zarar görülmektedir. mümkünse tavsiye edeceğiniz markayı özel olarak e-mail adresime yazabilirmisiniz? teşekkürler.

Sn Ahmet bey mesajımızda da belirtik saydığımız durumlar aracınız da oluşmamışsa tesisatının kontrol edilmesi gerektiğini ayrıyeten size bir de pm gönderiyoruz.İyi çalışmalar

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbul trafiğinde 300 bin km geçmiş enjektörlerimiz dolaşmaktadır.Çok kolay arıza yapan bir parça değildir.
    Arıza Sebepleri ise;
    1-Kötü yakıt
    2-Zamanında yapılmayan filtre değişimi ve orjinal filtre kullanmamak
    3-Hatalı montaj
    Bende bu durumlar yok diyorsanız
    Aracınızın lpg tesisatı mutlaka kontrol edilmeli yani sık karşılaştığımız bir durum değildir.
    İyi çalışmalar
    Selamlar..
    Bence 3. maddeden sonra 4. madde olarak da şunu yazmalıydınız.. Biz her zaman sattığımız malın arkasında durmuşuzdur.Sonuçta bu kul yapısı bozuk çıkabilir,ya da bozulabilir..
    Ben enjektörden veya 2A'dan mağdur olan bi kimse duymadım.Bişey oldumu kii kolay kolay olmuyo zaten.. hemen değiştiriyolar.. Garanti süresi geçmiş olsa dahii..
    Bu eklentiyi yapmak istedim sadece..Çünki öle bi yazmışınız ki maddeleri enjektörün kesinlikle bozuk çıkması yada hatalı çıkması imkansızmış gibi olamazmış gibi.. Bence olabilir yaniii.. Ama önemli olan bu konuda 2A'nın kimseye bi mağduriyet yaşatmaması..
    Saygılar sunuyorum..

Olay satılan ürünün arkasın da yanında durma ve enjektörlerin hiç bir zaman arıza yapmayacağı konusu değildir.Konuyu başlatan mesaj şu şekildedir.
    "3 yılda 3 enjektör arıza yaptı ve değiştirildi. dün değişen enjektörlerden birisi yine arıza yaptı. enjektörler neden arızalanır, fiyatları nedir?".Bizde çok sık karşılaştığımız bir durum olmadığını belirtik artı aracın tesisatının kontrol edilmesi gerektiğini yazdık lütfen konuyu baştan okuyup yorum yapınız.İyi çalışmalar
    Alıntı MavimantalitE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar..
    Bence 3. maddeden sonra 4. madde olarak da şunu yazmalıydınız.. Biz her zaman sattığımız malın arkasında durmuşuzdur.Sonuçta bu kul yapısı bozuk çıkabilir,ya da bozulabilir..
    Ben enjektörden veya 2A'dan mağdur olan bi kimse duymadım.Bişey oldumu kii kolay kolay olmuyo zaten.. hemen değiştiriyolar.. Garanti süresi geçmiş olsa dahii..
    Bu eklentiyi yapmak istedim sadece..Çünki öle bi yazmışınız ki maddeleri enjektörün kesinlikle bozuk çıkması yada hatalı çıkması imkansızmış gibi olamazmış gibi.. Bence olabilir yaniii.. Ama önemli olan bu konuda 2A'nın kimseye bi mağduriyet yaşatmaması..
    Saygılar sunuyorum..

O zaman sizde eksik yazmışınız Hocam.. Bakın fiyat sorulmuş ama ona cevap yazmamışsınız..
    Neyse.. Aynı kulvardayız ama farkında değilsiniz galiba..
    Gecenin bu saatinde size Edebiyat dersi verecek değilim zaten benimkisi bi öneriydi sadece..
    Tabiki bende okudum konunun nası başladığını..
    Neyseee..
    Saygılar sunuyorum Hocam..

kusura bakmayın ama burada yazmamızın sebebi bilgi edinmek değilmi?
    yönetici arkadaş neden bu kadar sert bi üslupla cevap veriyorsunuz?
    montajı yapan yetkili servis sizin kuruluşun bir parçası değilmi?
    tesisatta bir problem varsa bunu arızalanan enjektörleri değiştirirken arızanın sebebi tespit edilebilirdi. henüz gidemedim ama 15 gün içerisinde konyadaki servise gideceğim.
    kolay gelsin.

Ahmet bey üslubumuz da bir sertlik olduğunu düşünmüyoruz sanırım size öyle geldi.İyi çalışmalar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler