+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: C3

C3

arkadaşlar 2006 c3 üme lpg taktırmak istiyorum ama karar veremedim tam olarak. saorun olur mu yol bilgisayarı için ne yapmam gerekiyo? birde ben tokat'tayım burda yada amasyada brc yetkili servisi var mı acaba acil yardım ederseniz sevinirim..

Cevap: C3

Sorun yaşamazsınız bahsi geçen her iki yerde yetkili bayimiz mevcut iletişim bilgilerini giriş sayfamızdaki bayi listesinden bulabilirsiniz.İyi çalışmalar

Alıntı cool_cool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2006 c3 üme lpg taktırmak istiyorum ama karar veremedim tam olarak. saorun olur mu yol bilgisayarı için ne yapmam gerekiyo? birde ben tokat'tayım burda yada amasyada brc yetkili servisi var mı acaba acil yardım ederseniz sevinirim..
    SAYIN COOL_COOL;

Aracınıza uygun olan sistem BRC MY-07 Plug and drive dir.%45 lere varan tasarruf ve mükemmel bir sürüş konforu sağlarsınız.Yol bilgisayarınızda anlık yakıt ve ortalama yakıt verilerini aynen lpg de de göreceksiniz fakat menzil(range) doğru çalışmayacaktır.şimdiden lpg li güzel gunler dileriz.

Özençler 2A Çorum Otogaz

ben listeyi bi türlü açamadım tokat'taki bayiniz ile iletişime geçebileceğim bi numara vermeniz mümkün mü acaba? şimdiden teşekkür ederim.

İCE MOTORLU ARAÇLAR VE TEKSTİL TİC. A.Ş.
    Uzunburun Mevkii Erzincan yolu üzeri 1.km
    0 356 212 42 38
    0 356 212 42 45
    FATİH DEMİRKOL
    0 533 503 38 70
    ice@2a-lpg.com

4A MÜH. OTOM. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
    Sanayi Sitesi Fabrikalar Blok Topçam Petrol Arkası
    0 356 212 46 46
    0 356 212 43 51
    İHSAN DURAN
    0 533 365 41 18
    aysotolpg@hotmail.com

İyi çalışmalar

merhaba
    bende c3 picasso aracaıma lpg taktırmayı düşünüyorum sizce uygunmudur

Aracınıza MY-11 modelimiz uygulanacak. Lpg de kullanım sırasında benzin seviye göstergenizin benzinde olduğu gibi düşmeye devam etmemesi için ayrıca PSA modülü uygulanabilir. PSA modülü, referans araçlar, maliyet ve ödeme seçenekleri için ilgili link deki size uygun yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz. Bilginize saygılar http://www.brcnerede.com

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler